JAMONTT Bronisław (1886-1957)
sangwina/papier, 23,5 x 33,5 cm
sygn. l.d.: "BJamontt"
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej/tektura, 25,5 x 33,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Br. Jamontt | XL'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
ołówek/papier, 13 x 17 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'BJ'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
sygnowany u dołu: 'Br. Jamontt'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
tempera, tektura, 49 × 39 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: BJamontt/1947
Wystawiany i opisywany: Bronisław Jamontt, wystawa jubileuszowa, Związek Polskich Artystów Plastyków w Toruniu, Dom Plastyków Toruń, ul. Dzierżyńskiego 16 stycznia 19
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
tempera, tektura, 24,5 × 33,5 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Br Jamontt 1943
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Olej, tektura; 21 x 28 cm
Sygnowany p.d.: Jamontt 1943
Pochodzenie: z kolekcji Juliana Tuwima
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
tempera/papier naklejony na tekturę, 33 x 25,5 cm
sygnowany l.d.: 'R. JAMONT' 36'
na odwrociu opisany ołówkiem: 'farby 'tempera' | werniks 'Ceroni s''
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela, papier, 34 × 49 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Hel 1929/Jamont
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, papier, 21 x 28 cm,
sygn. p.d.: Br. Jamont.
*droit de suite
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Ulica w dzielnicy żydowskiej - Wilno, 1928 r.
olej/papier, 49,5 x 65,9 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'BR. | J | A | M | O | N | T | T | XX | V | I | I | I'
(wymiary w świetle oprawy)
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
pastel, ołówek, papier, 16,5 x 28 ,5 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: Br Jamontt
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta/papier, 21 x 27 cm
sygnowany na płycie p.d.: 'B.Jamontt'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
kredka, papier, 24 × 34 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Br Jamontt
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
pastel, papier, 27 x 39 cm
sygn. p.d.: Br Jamontt
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej, sklejka; 37 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: BrJamontt / 36
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Pejzaż jesienny ze stawem, 1942
tempera, tektura; 26 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: B. Jamontt / 42
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Pejzaż jesienny ze stawem (1942)
sygn. dat. l.d.
tempera, tektura
26x34.5 cm
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
na odwrocie opis autorski ołówkiem Tempera pokryta werniksem żywicznym
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Dziedziniec Klasztoru sióstr Norbertanek w Krakowie,
olej, tektura; 45,8 x 30,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: Br Jamontt
na odwrocie owalna pieczęć krakowskiego składu materiałów: ISKRA KARMAŃSKI z Nr. 116V2?