1 zł
2 600 000 zł
/4

SALABURSKI Zdzisław (1922 Częstochowa - 2006 Warszawa)

Kompozycja, 1972 r.

mieszana/płótno, 100 x 148 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z. Salaburski | 1972 | Warszawa'
opisany na odwrociu: '8 | 100 x 148'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu XXXVI, 1976

olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 76;
na odwrocie napis autorski: Z. Salaburski / 1976 / Warszawa / XXXVI / V.

gwasz/papier, 19 x 9 cm
na odwrociu fotografia artysty oraz nalepki wystawowe Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Warszawskiego i stempel wywozowy (?)

Bez tytułu, 1970

olej / płótno
64,3 × 92 cm
sygnowany i datowany l.d.: Z. Salaburski 70; na odwrociu opisany: Z. Salaburski | 1970 | Warszawa

Kompozycja, 1962

olej, płótno; 66 x 82,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: Z. Salaburski 62;
sygn. i dat. na odwrocie: Z. Salaburski / 1962.

Abstrakcja, 1979

technika mieszana, papier; 57,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ZSALABURSKI.79.

Kompozycja, 1979

technika mieszana, papier; 41 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z.SALABURSKI.79

VI, 1966 r.

olej/płótno, 65 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Z. SALABURSKI 1966'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z. SALABURSKI | 1966 | WARSZAWA | VI'

Bez tytułu, 1983 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Z. Salaburski 83'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z. Salaburski | 1983 | Warszawa'
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa

Martwa natura (1943?)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
53x50 cm

Kompozycja, 1989 r.

olej/płótno, 89 x 116,5 cm
sygnowany l.d.: 'Z. Salaburski'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z. Salaburski | 1989 | Warszawa'

Z cyklu Pożegnanie z planetą zwana Ziemią, 1983-1984 r.

olej/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Z. Salaburski 84'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z. Salaburski | 1983 | Warszawa | Z cyklu: | POŻEGNANIE Z PLANETĄ | ZWANĄ ZIEMIĄ'

KOMPOZYCJA STRUKTURALNA, 1971 r.

technika własna, collage, olej/płótno, 116 x 82 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Z.SALABURSKI | 1971 | WARSZAWA | 116 x 82

KOMPOZYCJA IX, 1978

Olej, płótno; 115 x 88 cm
Sygnowany p.d.: Z.Salaburski 78, sygnowany opisany na odwrocie

Kompozycja, 1983

olej, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 83;
na odwrocie napis: Z. Salaburski / 1983 / Warszawa oraz dwa stemple na bielonej części płótna wraz z podpisami.

Kompozycja (1983)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
89x116 cm

KOMPOZYCJA, 1976

olej, płótno, 99 x 147 cm
sygn. p.d.: Z.Salaburski 1976
opisany na odwrocie: Z.Salaburski/1976/Warszawa

KOMPOZYCJA IX, 1978

Olej, płótno; 115 x 88 cm

XXXVIII, 1965 r.

technika własna, olej/płótno, 100 x 66 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z. Salaburski | 1965 | Warszawa | XXXVIII'

Refleksje, 1971 r.

technika własna, olej/płótno, 131 x 82 cm
sygnowany p.d.: 'Z. Salaburski 71'
opisany na odworociu: 'Z. Salaburski |1971 | Warszawa | 130 x 81 | 16'

/4
liczba obiektów: 65