TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)
cena wywoławcza: Wykup abonament
TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)
olej, płyta, 99,5x79 cm kompozycja, 107,5x87,5 cm w oprawie
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2016
TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)
TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)
olej, płyta MDF, 85 x 59 cm, sygn. na odwrocie
TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)
olej, płótno, płyta MDF, 53,5 x 41 cm,
sygn. na odwrocie
TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)
olej, płyta MDF, 53,5x41 cm
sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2016
TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)
olej, płyta, 35x75 cm
opisany na odwrociu: TARKOWSKI 2015
TARKOWSKI Piotr (ur. 1977)
olej, płyta, 80x100 cm, 91x111 cm w oprawie
opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2013