MACKIEWICZ Maciej (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)
olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 6L7F" | 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "UKŁAD 5L3K" | 2019'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 9K2T" | 2018'
olej/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 7L3K" | 2018'
olej/płótno, 59 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'Maciejka'
opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "TRZY GRUSZKI..." | 2018'
olej/płótno, 69 x 58 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'Maciejka'
na odwrociu opisany: 'Maciej Mackiewicz | "DYNIA I POMIDORY..." | 2018'
olej, płótno, 100 x 100 cm,
opisany na odwrocie: 'Maciejka'
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Maciej Mackiewicz/ "FORMA 3C1N"/ 2018
olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 3Z2C" | 2018'
olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "KOŚCIELEC" | 2018'
olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 10L2K" | 2018'
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'MM' oraz opisany na na odwrocie: 'Maciej Mackiewicz| "FORMA 14L5K" | 2017'
olej, płótno, 70 x 60 cm
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 15L2K" | 2017'
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'MM'
na odwrociu opisany: 'Maciej Mackiewicz | "UKŁAD POTRÓJNY E10" | 2017'
olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'MM'
na odwrociu opisany: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 6L2K" | 2017'
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 60 cm
olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'MM'
na odwrociu opisany: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA 7L" | 2017'
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "Forma 16L" | 2017'
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d: MM i na odwrocie
Forma efemeryczna 3003, 2017 r.
olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'MM'
opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA EFEMERYCZNA 3003" | 2017'
Forma efemeryczna 2202, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'MM'
na odwrociu opisany: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA EFEMERYCZNA 2202" | 2017'
Forma efemeryczna 3001, 2017 r.
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA EFEMERYCZNA 3001" | 2017'
Forma efemeryczna 1002, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciej Mackiewicz | "FORMA EFEMERYCZNA 1002" | 2017'
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'Maciej Mackiewicz'
olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: 'M. Mackiewicz'
Abstrakcja nieorganiczna nr 7, 2015 r.
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciejka | ABSTRAKCJA NIEORGANICZNA NR 7 | 2015'
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M.Mackiewicz | "UKŁAD 109" | 2016'
olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Mackiewicz | "UKŁAD 1907" | 2016'
Abstrakcja organiczna, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciejka | ABSTRAKCJA ORGANICZNA | 2015'
olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: M.Mackiewicz PRÓŻNIA 2016
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: 'Maciejka'
Abstrakcja nieorganiczna, 2015 r.
olej/płótno
70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciejka | ABSTRAKCJA NIEORGANICZNA | 2015'
olej/płótno
70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciejka | "UKŁAD 1201" | 2016'
olej/płótno, 86 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciejka | "UKŁAD 1402" | 2016'
Abstrakcja nieorganiczna nr 5, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciejka | ABSTRAKCJA NIEORGANICZNA NR 5 | 2015'
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Maciejka | ''Układ nr 4'' | 2015'
Abstrakcja Organiczna nr 7, 2015 r.
olej/płótno, 90 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Maciejka | "ABSTRAKCJA ORGANICZNA NR7 " | 2015`