CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)
KOMPOZYCJA KOLORYSTYCZNA, 2018
olej na płótnie, 140 x 110 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 100 x 80 cm
Przyjdą po nas nasze demony, 2018
olej na płótnie, 2 x 120 x 150 cm, dyptyk
Kompozycja z kobietą i martwą naturą, 2017 r.
olej, akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’
Z SERII PO ALKOHOLU, MUZYKA WIECZÓR MIASTO, 2018
olej na płótnie, 100 x 140 cm
Dziewczyna z terierem, kompozycja 3, 2016
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie
DWIE DZIEWCZYNY PRZY OKNIE, MARTWA NATURA I DWA KRUKI, 2018
olej na płótnie, 106 x 96 cm
Młoda dziewczyna w turkusowej koszuli, 2018 r.
olej na płótnie, 90 x 60 cm
Dziewczyna z turkusową chustą, 2018
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.
Dziewczyna i czort na polu, chmury burzowe, 2017 r.
olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’
Z serii kompozycja z dziewczyną i psem, 2018
Olej na płótnie, 105 x 95 cm
Kompozycja z dziewczynami, martwą naturą i krukiem 2017
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
Kompozycja z dziewczyną i psem w pracowni, 2018r.
akryl na płótnie, 110x90cm
Sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Maciej Cieśla’
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie
Jesienne harce, duchy lasu, fauny i rusałki, 2017
olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
Fauny i harce, gdy w zimę śpi natura, 2017r.
olej na płótnie, 100x70cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
Opisany na odwrocie: na odwrocie: ‘ Maciej Cieśla 2017’
Z serii kompozycja z kobietą i martwą naturą, poszukiwania formy, 2017r.
akryl na płótnie, 100x80 cm
Opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’
Jagoda z kolezankami upiła Fauny i prowadzi ich w Karkonosze, 2017
olej, płótno, 140 x 100 cm
Chodź z nami, zachodzi Słońce, 2017
Olej na płótnie, 140 x 100 cm
Fauny grajkowie gdzieś w okolicach Laskówki, 2017
akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
Fauny w plenerze, Wiosenne zaloty faunów, 2017
akryl, płótno, 150 x 100 cm
Kompozycja z kobietą i martwą naturą, 2017r.
akryl, olej na płótnie, 120x100cm
Fauny, rusałki i czorty w naturze, taniec, 2017
olej, płótno, 101x140 cm
sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017
Kompozycja z kobietą i sansewierią , 2017r.
akryl i olej na płótnie, 100x80 cm
akryl i olej wodorozcieńczalny na płótnie, 150x100cm.
Lubieżne górskie fauny biesiadują w Karkonoszach, Jagoda obojętna jest na ich względy, 2017
akryl, olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
olej, płótno, 100 x 100 cm
Czort częstuje rzeżuchą i herbatą, Agnieszka się nudzi, 2017
akryl na płótnie, 100x100 cm
Fauny, czorty i kobiety, dzika ekspresja, z serii: Po alkoholu
Akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm, 2017
sygn. p.d.: Maciej Cieśla i na odwrocie.
Fauny w plenerze 2 - wczorajsza biesiada wszystkim daje się we znaki, młode licho przygrywa na flecie, a czort-faun adoruje zmęczoną Jagodę, 2017
akryl, olej, płótno, 150 x 120 cm,
olej, akryl na płótnie, 150x100 cm
sygn. p d. róg: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2017
Kuszenie i Adoratorzy, z serii: Po Alkoholu
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Zawstydzony Rokita i młoda dziewczyna, 2016
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 100 x 80 cm
Dzika Ekspresja - trzy postacie
150 cm x 100 cm, akryl i olej na płótnie, 2017
akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
Kompozycja z kobietą i czortem 3, 2016
Dziewczyna leżąca z psem czortem, 2016
akryl, olej na płótnie, 100x80 cm,
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,
Zawstydzony Rokita i młoda dziewczyna
akryl i olej na płótnie, 100 x 80 cm, 2016
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm
akryl, olej na płótnie, 100x80cm, opisany na odwrocie
biskwit, gips, utrwalacze chemiczne, powlekana gruntem barwionym, 29x8x5 cm,
sygn. od spodu
akryl i olej wodorozcieńczalny na płótnie, 100x80 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie Maciej Cieśla 2016 październik
Akryl, olej na płótnie, 100 x 80 cm
Dziewczyny przy oknie z czortem, 2016?
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie
Dziewczyna z psem - czortem na polu, 2016
sygn. p.d. oraz na odwrocie
Świt, Jagoda w górskim strumieniu, 2016
Akryl na płótnie, 100x80 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm
Dziewczyna leząca z psem na łące, 2016
akryl, olej, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016
Olej, akryl na płótnie, 100x70cm
Opisany na odwrocie
olej, akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. pd.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016
Skrępowana dziewczyna i martwa natura 3, 2016
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,sygn. p.d. oraz na odwrocie
Kompozycja z dziewczyną w czerwieni i martwą naturą, 2016
sygn. na odwrocie
Dziewczyna pijąca samotnie, 2016
olej na płótnie, 140x70 cm,
Kompozycja z kobietą i martwą naturą 2, 2016
akryl, olej, płótno, 100x70 cm
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm
akryl, olej na płótnie 100x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016
Kompozycja z dziewczyną i martwą naturą, 2016
sygn. p.d. oraz na odwrocie
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz opisany na odwrocie
Hulanka w górskiej karczmie czyli Jagoda po grzańcu
akryl, olej, płótno, 120 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
Olej i akryl na płótnie, 100x80cm
Opisany na odwrocie
Jagoda jedzie na wilkołaku przez Szklarską Porębę, 2015
olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
Przesyt informacji, ucieczka do natury, 2015
olej i akryl na płótnie 100x70 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg,
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
Olej, akryl na płótnie, 140x70 cm
Opisany na odwrocie
akryl, olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: MCieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
olej i akryl na płótnie 60x50 cm
sygnowany na przodzie, prawy dolny róg
sygn. p. d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla wrzesień 2015
Kontemplacja natury w kotlinie Kłodzkiej, 2015 r.
olej, akryl, płótno, 65 x 81 cm
Historia z pewną kobietą i czortem, 2015
olej, akryl, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
Kochankowie. Forma miłosna, 2015
sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
Olej, akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie
Studium światła, kompozycja inspirowana południcami- mitologia słowiańska, 2015
olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Maciej Ciesla oraz na odwrocie: “Maciej Cieśla maj 2015“
Nieboska rusałka i jej ogary, 2015
olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2015 maj
Kompozycja z międzygalaktycznym gołębiem, 2015 r.
olej/płótno, 140 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Maciej Cieśla marzec 2015 | ``Kompozycja z międzygalaktycznym gołębiem`` `
olej na płótnie 100x70 cm
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla maj 2015
olej na płótnie 120x60 cm,
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla kwiecień 2015
olej, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Maciej Cieśla 2015 marzec
Ciężki, mocny sen, kompozycja z lisami, 2015 r.
olej, płótno, 100 x 80 cm
olej na płótnie 120x60 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla, marzec 2015
olej na płótnie, 120x60 cm
olej, elementy tektury na płótnie,
90x70 cm,
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Maciej Cieśla 2015`
olej na płótnie z elementami gruntowanej tektury
80x60 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
Kompozycja z salamandrami, 2014
olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. na odwrocie : Maciej Cieśla 2014
Kuszenie Agnieszki przez marnego pół boga, 2014
olej na płótnie, 50x50 cm
Opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2014
akryl na płótnie, 50x60 cm
akryl na płótnie
50x60 cm
akryl na płótnie, 80x50 cm
Opisany na odwrocie Maciej Cieśla 2014
akryl na płótnie, 70x90 cm,
Sygnowany na odwrocie