DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
From the cycle-The State of Imagination No.3
sygn.p.d.
druk solwentowy, płótno, 120x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
From the cycle-The State of Imagination No.4
sygn.p.d.
druk solwentowy, płótno, 120x60 cm
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
From the cycle-The internal symbols No.1
sygn.p.d.
druk solwentowy, płótno, 90x120 cm
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
Cztery Fazy Życia-Dorosłość z cyklu Głowy, Twarze, Maski (2009)
sygn. na odwrociu
technika mieszana, karton
122.5x98 cm (w oprawie)
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
Cztery Fazy Życia-Starość z cyklu Głowy, Twarze, Maski (2009)
sygn. na odwrociu
technika mieszana, karton
123x98.5 cm (w oprawie)
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
Z cyklu Głowy Twarze Maski (2012)
sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
70x50.5 cm
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
Z cyklu: Symbole wewnętrzne, 2012 r.
olej /płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: '[sygnatura] | DAMIAN DASZKIEWICZ Z CYKLU "SYMBOLE WEWNĘTRZNE" 2012 | 50 x 70'
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
z cyklu `Głowy, Twarze, Maski`, 2008 r
technika własna, płótno, 127 x 40 cm;
sygn. na odwrocie
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
sygn. na odwrociu,
druk solwentowy, płótno (2/2),
50x50.5 cm
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
sygn. na odwrociu,
druk solwentowy, płótno (1/2),
120x45 cm
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
sygn. na odwrociu,
technika własna, płótno (1/2),
35x27 cm (każdy z 6 elementów)
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
Z cyklu Głowy, Twarze, Maski, Mistrz ceremonii w masce, 2007 r.
technika własna/papier offsetowy,
60 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Dashi 07`
na odwrociu opisany: `DAMIAN DASZKIEWICZ` oraz `ROK 2007 | Z CYKLU: "GŁOWY, TWARZE, MASKI" | "MISTRZ CEREMONII W MASCE` oraz `Dashi | TECHNIKA WŁASNA`
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
Oblicza Rynku - z cyklu Głowy, twarze, maski , 2011 r.
technika własna/płótno,
80 x 70 cm
na odwrociu sygnowany i opisany
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
Góra - z cyklu Nicość, 2005 r.
olej/płótno,
100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
olej, deska;
44,5 x 71,5 cm;
sygn. na odwrocie: Damian Daszkiewicz, Nieodebrane połączenie 2005
DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)
Pejzaż ze słupem, z cyklu Nicość, 2005 r.
olej/płótno,
70 x 100 cm