BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
olej, płótno, 81 x 98 cm,
sygn. na odwrocie
(*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
fotografia cyfrowa, druk pigmentowy, 50 x 50 cm, odbitka 2/5,
sygn. na odwrocie
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
Śniadanie awangardy, dyptyk, 2012
fotografia cyfrowa, wydruk pigmentowy, papier barytowy matowy, 1/5, 2 x 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
Exercitia geometrica IV (2014)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x100 cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
Ciekawe jak mu się nie nudzi (2010)
sygn. na odwrociu
olej, akryl, płótno
60x65 cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60.5x70 cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
81x100 cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x65 cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
Wiadomo, że artystów należy traktować inaczej (2009)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x65 cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
81x100
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
70x100
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
70x100
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
81x99.5cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
100x100cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
100x100cm
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x70
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
92x90
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, emalia alkidowa, płótno
120x140
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
130x140
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
130x140
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
130x140
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
akryl, olej, płótno
130x140