SCHULTZE Carl (Karl) (1856 - 1926)
Pejzaż alpejski z jeziorem, 1907 r.
olej/płótno, 37 x 50,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Carl Schultze | 07'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
99 x 82,2 cm
sygn. p.d.: Carl Schultze Df.
olej/płótno, 37 x 50,5 cm
olej/płótno, 60,5 x 50,5 cm
sygnowany p. d.: `Carl Schultze | Ddrf`
olej/płótno, 37 x 50,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Carl Schultze | 07`
olej, płótno,
20.7 x 30.2 cm
sygnowany p.d.: Carl Schultze Df
Na krosnach l.g. trudno czytelny, zatarty napis ołówkiem; Carl Schultze Düsseldorf| ........| ...... Berner Oberland (Schweiz)
Stary młyn przy górskim potoku, 1886
olej na płótnie,
112 x 153 cm
sygnowany p.d.: "Carl Schultze Ddrf 1886"
olej na płótnie,
112 x 153 cm
olej na płótnie, 112 x 153 cm, sygnowany p.d.: "Carl Schultze Ddrf 1886"