WSIOŁKOWSKI Adam (ur. 1949, Kraków)
inkografia/papier, 40 x 52 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl, płótno; 80x100 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: "ADAM WSIOŁKOWSKI | "INWAZJA III" B | OLEJ/AKRYL, 80x100 cm | 1992 | KRAKÓW"
*droit de suite
olej, akryl na płótnie
150 x 100 cm
olej, akryl, płótno; 79,5 x 100 cm;
napis na odwrocie: ADAM WSIOŁKOWSKI / "INWAZJA III" B / olej / akryl 80 x 100 cm / 1992 / KRAKÓW
digital print/papier
30 x 30 cm
Zjawisko XF (kompozycja brązowa)
olej, akryl na płótnie,
50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Adam Wsiołkowski Kraków 1986
Zjawisko XI A (kompozycja biała)
olej, akryl na płótnie,
75 x 75 cm,
sygn. na odwrocie: Adam Wsiołkowski Kraków 1985
Zjawisko XI B (kompozycja czarna)
olej, akryl na płótnie,
75 x 75 cm,
Zjawisko XIC (kompozycja czerwona)
Olej, akryl, płótno, 1985 ,
75 x 75 cm,
sygn. na odwrocie
Zjawisko XE (kompozycja niebieska)
Olej, akryl, płótno,
50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie (Kraków 1983)
druk cyfrowy/papier
40 x40 cm
digital print
39 x 30 cm
GRAFIKA
40x40
2008
akryl/ płótno, 50 x 50 cm, 1989
Wsiołkowski Adam - ur. 1949. Prof. Prorektor. Prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa.