KARNIEJ Edward (1890-1942)
olej, sklejka, drewniany blejtram, 100 x 94 cm
sygn. na odwrocie: E. KARNIEJ / 1936 / "LIST"
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARNIEJ Edward (1890-1942)
olej/płótno, 53,5 x 44 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'EDWARD KARNIEJ | 1938'
KARNIEJ Edward (1890-1942)
olej, płótno; 94 x 114 cm;
sygn. l. d.: E. KARNIEJ / 1938 r.
KARNIEJ Edward (1890-1942)
olej na płótnie, 21,5 x 18,2 cm,
sygnowany l.d. "E. KARNIEJ"
KARNIEJ Edward (1890-1942)
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 46 x 39 cm,
sygnowany l.g. "E.Karniej 1930(?)" (dwie ostatnie cyfry mało czytelne).
KARNIEJ Edward (1890-1942)
olej na płótnie naklejonym na tekturę,
46 x 39 cm,
sygnowany l.g. "E.Karniej 1936(?)" (dwie ostatnie cyfry mało czytelne).
KARNIEJ Edward (1890-1942)
KARNIEJ Edward (1890-1942)
olej, płótno
115 x 83.5 cm
sygnowany p.d.: E. KARNIEJ | 1940
KARNIEJ Edward (1890-1942)
KARNIEJ Edward (1890-1942)
olej, płótno
sygn. l.g.: E. Karniej i p.g.: Toruń 1937
wym.: 48 x 38 cm