LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
Przygotowanie do wielkiego muralu, 2014
akryl, olej, wosk pszczeli, płótno, sklejka, pleksi, 91 x 70 x 8,5 cm
sygn. centralnie 'LUTYŃSKI PIOTR | 2014 | PRZYGOTOWANIE DO WIELKIEGO MURALU'
cena wywoławcza: Wykup abonament
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
akryl, olej, płótno, drewno, wosk pszczeli, szkło, 61 x 15,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Lutyński | 2009 | PTASIA kolumna'
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
olej/płótno, 116 x 91 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Lutyński Piotr | 2005`
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
kolaż
40 cm x 50 cm
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
obiekt malarski: akryl, olej, płótno na drewnie, wosk pszczeli, szkło, 61 x 15,5 x 9 cm,
sygn. na odwrocie: Lutyński/2009/ptasia kolumna
Estymacja: 5500-6500 zł
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
technika własna/papier
46 x 32 cm
sygn.
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
collage
40 x 50 cm
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
collage/tektura,
61 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Lutyński P | 2006 | muzyka dla ryb`
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
technika własna,
15 x 38 x 9 cm;
sygn. na odwrocie: "PTASIA KOLUMNA" / Birds column" 2009 / Lutyński Piotr" (ołówkiem)
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
collage, 46 x 62 cm, sygn.
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
kolaż/papier
30,5 x 40,5 cm
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
technika mieszana, 32x25 cm
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
olej, deska, plexi, wosk pszczeli, 47 x 24 x 8 cm, sygn.
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
collage/tektura, 21 x 34 cm
sygnatura: tył / środek / środek.
dar artysty
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
akryl na sklejce, 15x15x10 cm
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)