BRADE Antoni de (1887 - 1973)
pastel, akwarela, gwasz, tektura; 49,5 x 38 cm;
sygn. p. d.: de Brade (sygnatura słabo czytelna).
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej, tektura, 24 x 30 cm, sygn. l.d.: A.BRADE
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
Olej, tektura; 50 x 60 cm
Sygnowany p.d.:A. De Bradé
Na odwrocie drukowana, wypełniona piórem nalepka z tytułem pracy: Zamosty w Iłży
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej, płótno naklejone na tekturę, 56 x 46,5 cm, sygn. p.d.: A Brade, na odwrocie naklejka wystawowa Związku Polskich Artystów Plastyków
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
pastel, papier; 50 x 65 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. DE BRADE
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
pastel, technika mieszana, tektura, 24 x 33 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
na odwrocie nalepka z numerem 429 z 1937 autorem, tytułem, techniką kombinowaną i datą
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej, płótno dublowane; 44 x 54 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: A. DE BRADÉ
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej, tektura; 56 x 45 cm;
sygn. p. d.: Antoni de Brade
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
Pastel, papier;
31 x 23 cm
Sygnowany p. d.: A. de BRADÉ
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
Olej, płótno naklejone na tekturę; 47 x 58 cm
Sygnowany p. d.: A. Bradé
Z tyłu drukowana naklejka uzupełniona piórem: Nr 6 | Autor: ANTONI BRADÉ | Tytuł: Przy zbieraniu drzewa | Rodzaj: olej | Wymiar: 57 x 45 cm | Data wykonania | Cena: zakreślona | Legitymacja Z. P. A. P. Nr 30
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej na tekturze, 28,5 x 39 cm ,
sygnowany p.d. "A. de BRADE"
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej na płótnie, 35,5 x 38,5 cm sygnowany l.d. "A. Bradé", na odwrocie kartka wystawowa oraz odręczna, wierszowana dedykacja autora dla J. W. Pani Heleny Szostkiewicz.
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 38 x 32 cm, sygnowany l.d.
"A. Bradé" na odwrocie kartka wystawowa z danymi o obrazie.
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
Olej, płótno naklejone na tekturę;
32,3 x 42 cm
Sygnowany p. d.: A. DE BRADE
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
30,8 x 43 cm
Sygnowany czerwonym olejem p. d.: A. de BRADE
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej, płótno,
54 x 69cm;
sygn. p.d.: A. BRADE
Na odwrocie dwie nalepki, z nazwiskiem autora, nr legitymacji ZPAP - 30 i datą powstania 1948 r. oraz tytułem, opisem i uwagami - nieczytelnie.
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej na tekturze,
48,5 x 69 cm,
sygnowany p.d. "A. De BRAD�",
na odwrocie nalepka autorska (z drukowanym imieniem i nazwiskiem artysty oraz nr 680)
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej, płótno; 45,5 x 35,5 cm;
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
olej na tekturze, 34,5 x 45,5 cm, sygnowany p. d. "A. De Brade"
BRADE Antoni de (1887 - 1973)
pastel, kredka, papier; 33,5 x 24 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. DE BRAD;