IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura, 50 x 80 cm,
sygn. i dat. l.d.: Błażej Iwanowski 1930
cena wywoławcza: Wykup abonament
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Zamek - Sypialnia Królewska, 1930 r.
olej, płótno, 64 x 70 cm, sygn. i dat. l.d.: Błażej Iwanowski / 1930, na odwrocie naklejka wystawowa
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, tektura; 35 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno; 36 x 50 cm;
sygn. p. d.: Błażej Iwanowski.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno; 54,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
akwarela/papier, 22,2 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.g.: 'Błażej Iwanowski'
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno, 64 x 70 cm,
sygn. i dat. l.d.: Błażej Iwanowski / 1930,
na odwrocie naklejka wystawowa
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura; 34 x 60 cm (w świetle oprawy);
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura; 29,5 x 39,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Błażej Janowski / 1960;
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Wnętrze Pałacu na Wodzie w Łazienkach Warszawskich, 1934 r.
olej, tektura, 43 x 32,5 cm, sygn. i dat. p.d.: Błażej Iwanoawski 1934
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Warszawska ulica nocą, 1929 r.
olej, tektura, 34,5 x 25 cm, sygn. i dat. l.d.: Błażej Iwanowski / 1929
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/płótno, 60 x 75 cm
sygnowany l.d.: 'Błażej Iwanowski'
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/płótno, 75 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Błażej Iwanowski | Malbork 1949'
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Zamek - Sypialnia królewska, 1930 r.
olej, płótno, 70,5 × 65 cm
sygn. i dat. l. d.: Błażej Iwanowski/1930
na odwrocie nalepka wystawowa z opisem pracy
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
sygn. i dat. p. d.: Błażej Iwanowski / 1960;
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno; 50 x 70 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno; 65 x 54 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno, 89 x 70 cm
sygn. i dat. l. d.: Błażej Iwanowski 1929.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
WNĘTRZE ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE Z OBRAZEM REJTAN JANA MATEJKI, lata 30. XX w.
olej, tektura
35,5 x 46,4 cm
sygn. p.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
PĄSOWE RÓŻE W JAPOŃSKIEJ WAZIE
Olej, tektura; 100 x 70 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/tektura, 40 x 28 cm
sygnowany p.d.: 'Błażej Iwanowski'
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Gabinet Monarchów Europejskich na Zamku Królewskim w Warszawie
olej/tektura, 34,5 x 49 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno
100 x 80 cm
sygn. l.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura; 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Błażej Iwanowski`
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
WNĘTRZE PAŁACU NA WODZIE W ŁAZIENKACH WARSZAWSKICH
olej, tektura
48,2 x 34,5 cm
sygn. l.d.: Błażej Iwanowski
Obraz przedstawia przejście z sali Salomona do Galerii Obrazów w Pałacu na Wodzie. Na ścianie widoczny fragment obrazu Marcellego Bacciarellego Ofiara Salomona, zniszczonego w czasie wojny.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, tektura; 100 x 70 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Błażej Iwanowski 1960
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Martwa natura z różami w wazonie, 1941 r.
olej/tektura, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Błażej Iwanowski | 1941`
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura; 30 x 40 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Błażej Iwanowski | 1954
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Martwa natura z różami i figurką porcelanową
olej, tektura; 50 x 34 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/płótno, 70 x 82 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Błażej Iwanowski | 27`
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
RÓŻOWE RÓŻE W PORCELANOWYM WAZONIE, 1955
Olej, płyta pilśniowa; 50 x 44,5 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski 1955
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Białe peonie w chińskim wazonie
olej, płótno, 85 x 70 cm;
sygn. p. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno, 85 x 70 cm;
sygn. p. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, sklejka; 34,5 x 44 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski
1956
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Martwa natura z różami i figurka porcelanową
olej, tektura;
50 x 43 cm;
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, sklejka; 35,5 x 50 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Mimoza w japońskim wazonie, ok. 1935
olej, płótno,
100 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej na tekturze,
35 x 50 cm,
sygnowany p.d. ?Błażej Iwanowski /Wawel" i na odwrocie "Kraków Wawel /pokój pod Planetami /mal. Błażej Iwanowski".
Wykształcony w Warszawie, m.in. u M. Kotarbińskiego i S. Lentza, malarz scen historycznych, także martwych natur kwiatowych.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, sklejka.
34 x 44 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski/ 1956
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
ZAMEK W WARSZAWIE - SALA RYCERSKA, 1933 R.
olej/sklejka,
40 x 35,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Błażej Iwanowski I 1933`
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno;
50,5 x 70 cm
Sygnowany i datowany l.d.: Błażej Iwanowski | 1966
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
POMNIK FRYDERYKA CHOPINA W ŁAZIENKACH, 1964
Olej, płótno;
60,6 x 81,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: Błażej Iwanowski | 1964
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno;
52 x 78,5 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski | 1958
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
WIELKI REFEKTARZ NA ZAMKU W MALBORKU, 1949
Olej, płótno;
59 x 73 cm
Sygnowany p.d.: Błażej Iwanowski | Malbork 1949
Na krośnie napis: Malbork Sala Rycerska BIwan
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
POKÓJ AUDIENCJONALNY STARY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE
Olej, płótno;
49,6 x 60 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
PAŁAC ŁAZIENKOWSKI - SALA SALOMONA
Olej, płótno;
59,7 x 73 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
MARTWA NATURA Z BUKIETEM PEONII I FIGURKź PAPUGI, 1958
Olej, tektura; 97,5 x 67,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: Błażej Iwanowski | 1958
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
SALA SALOMONA W PAŁACU NA WODZIE
Olej, płótno; 50 x 70 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura,
96 x 68 cm
sygnowany p.d.: B. Iwanowski | 1923 rok
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, dykta; 47,8 x 36 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/płyta, 49 x 34,5 cm
sygnowany p. d.: `Błażej Iwanowski`
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura
96 x 68 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Gwasz, tektura; 34 x 27 cm w świetle oprawy
Sygnowany p. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno naklejone na tekturę; 38,5 x 28 cm w świetle oprawy
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
BIBLIOTEKA ZYGMUNTA AUGUSTA NA WAWELU, 1939
Olej, tektura; 34,5 x 50 cm
Sygnowany l. d.: Błażej Iwanowski 1939 Wawel
Na odwrocie napis: Biblijoteka Zygmunta Augusta Kraków - Wawel mal. Błażej Iwanowski 1939
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura, 35,5 x 50 cm;
sygn. i dat. l.d.: Błażej Iwanowski 1955
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura, 30 x 37 cm;
sygn. p.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura, 37 x 26,5 cm;
sygn. p.d.: Błażej Iwanowski; l.d.: Brzozowa (?)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno; 20 x 33 cm
Sygnowany l. d.: B. Iwanowski 1933
Na krosnach napis atramentem: B. Iwanowski, "Snopy" | 19525 zł. 5 wz. rz.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płyta; 61,5 x 50 cm;
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno, wym. 70 x 50 cm;
sygn. p.d.: "Blazej Iwanowski / 1948"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/tektura
45,9 X 34,5 CM
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, dykta; 47,8 x 36 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
TULIPANY W KRYSZTAŁOWYM WAZONIE
olej na tekturze, 39,8 x 29,7 cm,
sygnowany p.d ."Błażej Iwanowski"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
SALA W ZAMKU KRÓLEWSKIM Z OBRAZEM REJTAN - UPADEK POLSKI JANA MATEJKI
olej na płótnie, 34 x 47,4 cm w świetle ramy,
sygnowany p.d. "Błażej Iwanowski", na odwrocie stempel :"OBRAZY - kupno i sprzedaż / ANTONI PARKOT / W-wa, Al. Jerozolimskie 27"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej na tekturze, 39 x 48 cm w świetle ramy,
sygnowany l.d. "Błażej Iwanowski", na odwrocie stempel: "OBRAZY - kupno i sprzedaż / ANTONI PARKOT / W-wa, Al. Jerozolimskie 27"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE, SALA SALOMONA
olej na tekturze, 44 x 33,5 cm w świetle ramy,
sygnowany l.d. "Błażej Iwanowski", na odwrocie stempel: "OBRAZY kupno i sprzedaż / ANTONI PARKOT / W-wa, Al. Jerozolimskie 27"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
TULIPANY WE WZORZYSTYM WAZONIE
olej na tekturze, 60 x 50 cm
sygnowany u dołu po lewej "Błażej Iwanowski"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej na płótnie, 99 x 79,5 cm, sygnowany p. d. "Błażej Iwanowski"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, sklejka, 50,5 x 35 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
SALA TRONOWA W ZAMKU W MALBORKU, 1949 r.
Olej, płótno; 75 x 59,5 cm
Sygn. l.d.: BłażejIwanowski | Malbork 1949
Na lewej listwie krosna napis: Błażej Iwanowski Różana 59 olej 74 x 60 N 485 legitymacji Malbork Sala Tronowa Cena 3.500; na dolnej listwie krosna napis: Błażej Iwanowski Malbork
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)