BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
Różowe różyczki z egzotycznymi kwiatami, 2018
rysunek tuszem z akwarelą, 30x40 cm,
sygn.p/d: A. Buczkowska 2018
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
Liliowe i różowe dzwoneczki, 2018
sygn.p/d: A. Buczkowska 2018
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
olej/płótno, 103 x 78 cm
sygnowany p.d.: 'AB'
opisany na odwrociu: 'Aut. ANNA BUCZKOWSKA | tytuł: "MARTWA NATURA" | rok. 2001 | wym: 103 x 78 cm. | olej na płótnie'
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
Gobelin, wełna, 101 x 69 cm
Naszywka spółdzielni ŁAD z opisem pracy
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d. A. Buczkowska, opisany na odwrocie: Aut. ANNA BUCZKOWSKA tyt. "DZIEWCZYNY" rok. 2014 wymiary 100x80 cm Technika: Obraz olejny na płótnie
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
Fotografia czarno-biała, kolaż, papier archiwalny, 51,2x73,6 cm
Opisana na odwrocie: Ola Buczkowska-Przeździk 2016 r. Bognie
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
kolaż/papier, 85 x 60 cm
sygnowany i datowany u dołu: `Łąka A.Buczkowska 1995`
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
olej/płótno, 103 x 78 cm
sygnowany p.d.: `AB`
opisany autorsko na odwrociu
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
Latawce dmuchawce, wiatr..., 2012
olej, płótno, 100 x 81 cm
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: ANNA BUCZKOWSKA "UWOLNIĆ ENERGIĘ" 2013 100x70 obraz olejny na płótnie
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
olej, płótno, 65x54 cm
sygn.p.d.: A.Buczkowska, opisany na odwrocie
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
olej/płótno, 10x80 cm
sygn. na licu /A.BUCZKOWSKA/, opisany na odwrociu /Autor: ANNA BUCZKOWSKA tytuł: "POCHWYCIĆ WIATR" wym: 100x80 cm. Rok. 2011 tech. Olejny obraz na płótnie cena: 2500 zł/
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
Gwasz
82x61 cm
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
olej na płótnie
73x60cm
2006
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
olej, płótno, 100 x 73 cm;
sygn. p. d.: A. Buczkowska.
napisy autorskie na odwrocie
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)
gobelin, wełna, len, surowce syntetyczne
110 x 82 cm;
sygn. p. d.: A. B. na odwrocie naszywka autorska z opisem obiektu
BUCZKOWSKA Anna (ur. 1943)