IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz złocony, podstawa z marmuru; sygn. na podstawie: F. Iffland; wys. figury 19 cm, wys. całk. 27 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany, czarny marmur; wys. 51,5 cm, podstawa 12,3 x 12,3 cm.
Niemcy, Berlin, BILDGIESSEREI KRAAS BERLIN (odlewnia zał. przez Ernsta Kraasa, 1852-1935), lata 20/30. XX w.
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 43 cm
Sygnatura ryta: F.Iffland 86
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
postać stojącego, nagiego mężczyzny, w lewej ręce trzymającego łuk, w prawej - uniesionej do góry - martwego ptaka;
brąz patynowany, wys. z kamienną podstawą: 53 cm;
sygn. z tyłu słaboczytelnie: Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Dziewczynka siedząca na krześle
brąz patynowany; wys. 21,5 cm, szer. 12 cm, głęb. 12,7 cm.
Paryż, pocz. XX w.
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Brąz, marmur; wys. całkowita 45 cm, wys. figury: 35 cm
Sygnowana: F.Iffland 85
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Dziewczynka ze skakanką, 1891 r.
brąz,
wys.: 22 cm
sygnatura i data ryte na podstawie: `F. Iffland 1891`
stan zachowania: brak skakanki
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz, wys.: 17 cm, podstawa - marmur
sygnatura na płaszczu jednego z dzieci: `F. Iffland`
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz, wys. 22 cm;
sygn. na podstawie: F. Iffland 1891 (brak skakanki)
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz, ciemnobrązowa patyna, marmurowa piłka, podstawa marmur, wys. 45 cm, sygn. na podstawie z brązu: F. Iffland, Niemcy, ok. 1920
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz, brązowa patyna, podstawa marmur, wys. 16 cm, sygn. na podstawie: F. Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Figura przedstawiająca miotacza kulą
brąz patynowany,
sygn. na podstawie: Iffland, wys. 31,5 cm.
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Brąz patynowany, marmur; wys.: figurka dziewczynki - 15 cm,
figurka chłopca - 15,5 cm,
Sygnowane na podstawie: figurka dziewczynki: F. Iffland, 1894; figurka chłopca: F. Iffland
Stan zachowania: brak rakiet
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany, podstawa:
marmur czarny; wys. postaci: 14,5 cm, wys. całk.: 23,5 cm;
sygn. na podstawie: J. Jffland / AKl-G. v H.GluS.
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany,
wysokość: 34 cm
sygnowany na podstawie: F. Iffland.
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany,
wysokość: 28 cm
sygnowany: F. Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany, wys. 40 cm
sygn. na podstawie: Franz Iffland
oraz znak giserni Bildgiesserei Kraas Berlin
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany, marmur (podstawa),
wys. całk. 33 cm, figura: 22 cm;
sygn. na podstawie: F. Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Brąz patynowany, marmur;
wys.: figurka dziewczynki: 15 cm, figurka chłopca: 15,5 cm,
Sygnowane na podstawie: figurka dziewczynki: F. Iffland. 1894,
figurka chłopca: F. Iffland
Stan zachowania: brak rakiet
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany,
wysokość: 26 cm
sygn. na podst.: F. Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Para figurek - gra w krokieta, ok. 1900
brąz patynowany,
wysokość: 29.5 cm
sygnowany: F. Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
na oktogonalnym cokole z marmuru i kolistej podstawie - figura nagiego mężczyzny w hełmie, stojącego w lekkim kontrapoście, z gałązką wawrzynu w prawej uniesionej ręce i tarczą z wyobrażeniem wykrzywionej maski w lewej.
Na podstawie sygn.: Iffland.
Brąz, odlew patynowany,
wys. 106 cm.
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Brąz, podstawa marmur
Wysokość: 25,5 cm; średnica podstawy: 8,8 cm
Sygnatura ryta na podstawie: Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany na kamiennej podstawie, wysokość 26 cm, długość 76 cm
sygnowany: Iffland