EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Martwa natura z winogronami [Natura morta]
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: natura morta / Eugeniusz
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: FLOWERS / 1975
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Czytająca dziewczyna [Ragazza che legge]
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Eugeniusz / ragazza che legge
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Pejzaż z polem i domami [Pole]
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche / POLE
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Eugenius / fiori di Natale
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Portret kobiety [Ritratto di donna]
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie autorska dedykacja: Ebiche ritratto di donna / all`amico Nuccio / con mille grazie per tua gentileza
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche / ... (nieczytelny)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Polne kwiaty w wazonie [Fiori di campo]
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche / fiori di campo
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Staruszek z Kalabrii [Il Vecchio di Calabria]
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
na odwrocie napis: il Vechio di / Calabria / Eibiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: con tanti / auguri / Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
1.ołówek, papier; 29 x 42 cm;
sygn. l. d.: Eugeniusz Eibisch napis p. d.: a chere et belle / Marta pour qu` elle / se souvienne de moi;
2. ołówek, papier; 29 x 41 cm; p. d. napis: a chere Marta / Eugeniusz Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 57,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ebische
Na odwrocie nalepka kolekcjonerska Karola Zolicha.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 42,5 × 59,5 cm
sygn. p. d.: Eibisch
Estymacja: 35 000 - 40 000 zł
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Portret żony na niebieskim tle, 1936-37
olej, płótno, 81,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
Na odwrocie na krośnie malarskim nalepki: Muzeum Narodowe w Poznaniu, Inw. W, nr 628; Biennale Internazionale d`Arte de Venezia 1962, nr 109;
MERCI VISITATE z nr 76329; Na płótnie nr 103.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Martwa natura z zabawkami odpustowymi
olej, sklejka; 50 x 70 cm;
sygnowany po prawej stronie u góry: Ebiche
na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego z 1985 roku
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
tusz lawowany na papierze,
41,5 x 29,5 cm,
sygnowany p.g. "Eugeniusz Eibisch".
U góry dedykacja autora: "Drogiemu Bodziowi Serdecznemu/ przyjacielowi E.E."
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 73 x 63 cm
sygn. p.d. Ebiche
Na odwrocie nalepka: Muzeum Narodowe/ w Warszawie/ DM 853
W maju 1993 obraz przekazany w depozyt do Muzeum Narodowego w Warszawie
Obraz ze zbiorów Art-B
Estymacja: 80000 - 100000 PLN
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 57,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Ebische
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
flamaster czarny, papier;
26 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eibisch (ołówkiem)