PICASSO Pablo (1881-1973)
druk barwny, papier, 25,2 x 28,4 cm (kompozycja);
opisany u dołu: 64/500 Collection Domaine Picasso; l.d.: sucha pieczęć COLLECTION / PICASSO / DOMAINE;
cena wywoławcza: Wykup abonament
PICASSO Pablo (1881-1973)
Minotaur z kielichem i młoda kobieta (Minotaure, une coupe a la Main et jeune Femme)
akwaforta, papier,
19 x 26 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Picasso;
datowany na płycie: Paris 17 ... XXXIII.
Na odwrocie Certyfikat autentyczności (nr 1170) wystawiony przez Fine Prints Art.
Praca z 1933 do wydawnictwa Vollarda (por. Bloch, poz. 190).
PICASSO Pablo (1881-1973)
Erotyk - z cyklu: 347 Gravures - no 313
akwaforta, papier,
15 x 20 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Picasso; l. d.: 24/50; dat. l. g.: 4. 9. 68 IV
Na odwrocie nalepka z nowojorskiej galerii Reiss. Cohen
PICASSO Pablo (1881-1973)
oryginalna litografia, papier welinowy ze znakiem wodnym Arches, 22 x 15,8cm,
sygn. na kamieniu: Picasso / 25. 11. 52.
Odbitka nr 1933 z edycji 3000, Bloch 714, Rau 551.
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Picasso / 25.7 61. l. d.: 473/1000 (ołówkiem)
PICASSO Pablo (1881-1973)
Sceny alegoryczne - Guernica (?)
litografia barwna, papier,
23 x 49 cm ( w świetle oprawy).
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
23 x 49 cm.
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia;
wym. pl.: 300 x 230 mm;
sygn. pł. p.g.: 17.5.58 pour me Amore Jacqueline. Picasso.
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia;
wym. pl.: 90 x 175 mm;
sygn. pł.: le 14.3.63 Picasso.
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
63 x 48,2 cm
(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Picasso / 21.4. 58 (na kamieniu)
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 23 x 49 cm ( w świetle oprawy).
PICASSO Pablo (1881-1973)
PICASSO Pablo (1881-1973)
serigrafia, papier, 27 x 18,5 cm (odcisk klocka);
sygn. p.d.: Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
sygn. p.d.: Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografii PICASSA, CHAGALLA, BRAQUEA i MIRO w Galerie de Cannes, 24 XII 1960 - 30 I 1961
litografia barwna (sygnowana "Picasso" i datowana "26.4.(19)56"), 31,2 x 38 cm. Wymiary plakatu: 54,5 x 44.5 cm.
Stan zachowania: po starannej konserwacji; drobne ubytki papieru.
PICASSO Pablo (1881-1973)
miseczka ceramiczna, na dnie wycisk: "Madoure / edition Picasso" oraz napis "Edition Picasso"; szerokość 4,5 cm, średnica 15 cm
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier, 69 x 54 cm (w świetle passe-partout);
dat. p.d. (na płycie): II Ed.01.51
Odbitka wysokonakładowa, pó¼niejsza
PICASSO Pablo (1881-1973)
Macierzyństwo litografia barwna, papier, 50,5 x 39 cm (odcisk płyty);
sygn. l.g.: 29.4.63. / Picasso (na kamieniu)
PICASSO Pablo (1881-1973)
sygnowany dat. na kamień p.d. (odbitka późniejsza)
litografia barwna, 49.5x64.5 cm
PICASSO Pablo (1881-1973)
NR 307 Z CYKLU 347 GRAFIK, 1968
sucha igła, papier,
15.2 x 20.6 cm
sygn. z płyty (odwrotnie) l.g.: 2.9.68.III, sygn. oł. pod ryc. l: 28/50, p.: Picasso