BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
Olej, płótno;
22 x 29 cm w świetle passe-partout
sygn.p.d.: Borysowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura;
22,5 x 31 cm w świetle passe-partout
sygn.p.d.: Borysowski
olej, płótno, 67 x 57,5 cm;
sygn. na odwrocie: Borysow
MARTWA NATURA Z BIAŁYMI CHRYZANTEMAMI, 1932
Olej, płótno; 62 x 51 cm Sygnowany p.d.: Borysowski 932
olej, tektura,
44 x 53 cm; sygn. l. d.: S. Borysowski;
na odwrocie- martwa natura z owocami
Olej, płótno;
62 x 51 cm
Sygnowany p.d.: Borysowski 932
olej, płótno; 35 x 70 cm
sygn. i dat. p.d.: Borysowski 1945
Na odwrocie: S.BORYSOWSKI/MARTWA NATURA `1945./ KRAKÓW
litografia, 44 x 34 cm
sygn. ołówkiem p.d.: St. Borysowski 931
olej/tektura, 31,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Borysowski Paris 1934`
na odwrocie papierowa naklejka: `Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych | R. 1935. maj czerwiec NR 1010/36/ | Autor Stanisław Borysowski | Adres Kr. | Dzieło Kwiaciarnia paryska | Wykonanie olej Cena`
olej, płótno, 62 x 69 cm;
olej/płótno, 130 x 100 cm
sygn. p. d.: `S. Borysowski`
PRZYSTAŃ RYBACKA NA POŁUDNIU FRANCJI, 1933/1934
olej na tekturze, 40 x 59 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d. "Borysowski"
olej, płótno, 61 x 71,5 cm; sygn. l. d.: Borysowski;
Na odwrocie na płótnie napis: Borysowski / Kościółek w Woli Radziszowskiej
olej, tektura, 22 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Borysowski (ołówkiem)
olej, płótno, 68,5 x 98,5 cm;
sygn. p. d.: Borysowski