JABŁCZYŃSKI Feliks (1865-1928)
ceratoryt, odbitka w tonach brązowych, wym.: 41,5 x 29,5 cm
"sygn. ołówkiem l.d.: F. Jabłczyński; p.d.: Ratusz w Poznaniu "
Na odwrocie naklejka z nieokreślonej wystawy (drukowana, wypełniona atramentem) z nazwiskiem autora, tytułem i techniką.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ceratoryt barwny, wym.: 140 x 228 mm,
sygn., tyt. i dat. oł. l.d. (w obrębie odb. płyty), w p.g.r. brązowe plamki.
Kościół św. Barbary w Krakowie
ziarnoryt, papier, 44 x 33 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: FJabłczyński 922; napis p. d.: kościół Św.
sygn. i dat. l. d.: FJabłczyński 922; napis p. d.: kościół Św. Katarzyny (sic!)
akwarela, ołówek na papierze, 31,8 x 43,9 cm
sygn. l.d.: "F.Jabłkowski Rzym Colosseum 05"
akwarela, gwasz,
31,8 x 43,9 cm
sygnowany l. d. "F. Jabłkowski Rzym Colosseum 05"
akwarela, gwasz, 31,8 x 43,9 cm, sygnowany l. d. "FJabłczyński Rzym Colosseum 05"
sygn. dat. l.d.
ceratoryt, podbarwiany akwarelą
35.8x25.3
Katedra św.Jana w Warszawie (1920)
sygn. dat. l.d.
36.6x24.5
akwaforta kolorowana,
37,5 x 26 cm, sygnowana ołówkiem l.d.: "FJabłczyński"
akwaforta kolorowana,