ELESZKIEWICZ Stanisław (1900-1963)
olej/płótno, 40 x 33 cm
sygnowany p. d.: `S. Eleszkiewicz`
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, deska;
46 x 38 cm
Sygn. p.g. S.Eleszkiewicz
Olej, tektura;
48 x 38 cm
Sygn. p.d. S.Eleszkiewicz
węgiel, pastel, ołówek, papier,
45 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. monogramem
olej, płyta,
22 x 29 cm;
sygn. p. d.
Pochodzenie: Sprzedaż Pracowni Eleszkiewicza, Pan Renaud, Drouot 1973
olej, płyta,
40,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.
Pochodzenie: Sprzedaż Pracowni Eleszkiewicza, Pan Renaud, Drouot 1973, nr 84
olej, karton
sygn. l.d.: S. Eleskievicz
41 x 28 cm
PERSONNAGE AU CHAPEAU HAUT DE FORME
gwasz, papier
sygn. p.d.: s. eleszkievicz
26 x 14,50 cm
węgiel, biała kreda w światłach,
papier szaro brązowy, 62 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: S.E. / 1952
pastel/papier, 34 x 53 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
technika mieszana, tektura,
30 x 21 cm
sygn. p.d. S.E
Na odwrocie nalepka: Exibition/ Stanisław Eleszkiewicz/ Lipert Gallery/ N.Y. May 10-June 14 1986
olej, tektura,
21 x 34 cm
sygn. p.d. S.Eleszkiewicz
kredka, papier
64 x 52,5 cm
sygn. p.d. S. Eleszkiewicz
gwasz, papier
sygn. p.g.: "s. eleszkievicz"
26 x 14,50 cm
olej, karton
sygn. p.d.: "SE"
69 x 95,50 cm