WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
akryl/płótno,
40 x 50 cm
sygn. i dat. l.d.: `Witold-K-70`
na odwrocie napis: `P-70-291` oraz naklejka Sotheby`s
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno,
61 x 46 cm,
sygn. l. d.: Witold - K.
opisany na odwrocie: na blejtramie: L-95-91, na ramie: L-95-91;
olej, płótno,
71 x 56 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 74-2007
na odwrocie tyuł: P-74-2204
Odbitka typu giclée, akryl;
61,2 x 45,7 cm
Sygnowany l.d.: Giclée 21/50 Witold-K.05
Na odwrocie napis: Giclée 21/50 | Witold-K.05 | E Acrylic
Na krośnie napis: $ 1650 | P69-582A
akryl, płótno,
23 x 13 cm;
sygn. i dat. l. g.: Witold-K. 1970
olej, płótno,
80 x 138 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K-60
na licu napis ołówkiem: Przyjęty przez / komisję ART 12. XII 60
akryl, płótno
56 x 44.5 cm
sygnowany l.d.: T.B. 82., p.: "sanitet ćpa"
olej, płótno
59 x 120 cm
sygnowany p.d.: Witold - K.67.
olej, płótno, 116,5 x 180 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 74-08
na odwrocie: P - 74 - 2008 - 3031
akryl/płótno,
56 x 33 cm
sygn. i dat. l.d.: `Witold-K-73`
na odwrocie napis: `P-73-1316`
olej, płótno, 71 x 86,5 cm ;
sygn. l. d.: Witold-K `73
na odwrocie napisy: P-1973 - 2130 A / Sotheby`s oraz P - 2130 A / 197
Akryl, płótno;
40,5 x 30,5 cm
Sygnowany w środkowej partii obrazu: Witold-K. 70
Technika własna;
36 x 27 cm
Sygnowany l. d.: Witold-K
Na odwrocie okrągła nalepka wypełniona czarnym cienkopisem: Sotheby`s | LOT No | P-71 - 1031
akryl, płótno, 34 x 51,5 cm
sygn. l. d.: Witold-K
na odwrocie tytuł
akryl, płótno, 76 x 86,5 cm;
sygn. p.d.: Witold-K. 73,
na odwrocie numer i nalepka z Sotheby`s
Akryl, płótno; 24,3 x 18,8 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: Witold-K.71
Na odwrocie okrągła nalepka wypełniona czarnym cienkopisem: Sotheby`s | LOT p-71 | NO 2713
Praca prezentowana na wystawie artysty w Sotheby`s w Amsterdamie w roku 2007.
akryl, płótno
sygnowany l.d. poniżej poziomej kreski: Witold.K. 72
Na odwrocie napis: P-1972-2914 oraz owalna nalepka Sotheby`s
42.5 x 30.5 cm
olej, płótno,
55.5 x 33 cm
sygnowany l.d. poniżej poziomej kreski: Witold . K. 71
Na odwrocie na płótnie napis: P - 71 - 2332; 33 x 56