Akryl, płótno; 24,3 x 18,8 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: Witold-K.71
Na odwrocie okrągła nalepka wypełniona czarnym cienkopisem: Sotheby`s | LOT p-71 | NO 2713
Praca prezentowana na wystawie artysty w Sotheby`s w Amsterdamie w roku 2007.