STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)
technika mieszana,
28,6 x 22 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda, l. d.: 1610
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, tusz, papier,
24,2 x 17,6 cm (w świetle oprawy);
p. d.: gmerk oraz l. d. numer: 0211
technika mieszana,
28,6 x 22 cm;
akwarela/papier,
31,5 x 28 cm (w świetle passe-partout)
opisany w l. d.: `0210`, sygnowany p. d.: `Stajuda`
akwarela,
21 x 29,5 cm,
Dar Pani Aleksandry Semenowicz
olej, płótno,
65 x 93 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY STAJUDA /
WARSZAWA / MAŁY PORT 1979
akwarela
42 x 30 cm
akwarela, 21 x 29,5 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
22.3x20.3 (w świetle passe-partout )
akwarela/papier
50 x 82 cm
w l.d. napis: `2706` w p.d. znak autorski
akwarela,
12 x 17 cm,
sygn.
akwarela, papier,
30,5 x 27,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda (ołówkiem); l. d.: 0210
olej/płótno,
65 x 92 cm, niesygn.
na odwrocie nr inwentarzowy: `MASP / dep. 317`
akwarela/papier,
39,5 x 31 cm (w świetle passe-partout)
opisana l.d.: `2411`, sygn. p.d.: `Stajuda`
olej, płótno
Na odwrocie na płótnie napis : Jerzy Stajuda 90
Na blejtramie napis : "PERSPEKTYWA" oraz nalepka z danymi obrazu
97 x 146 cm
Akwarela, papier; 26 x 40,5 cm,
oznaczona po lewej u dołu cyframi 1312, a po prawej znakami: ?-O-
akwarela, 21 x 30 cm, sygn.