LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz,
49 x 64 cm
sygnowany tuszem p.d.: Lebenstein 63
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
PUCINELLA I PIĘKNOŚĆ (PUCINELLA ET BEAUTÉ), 1990
pastel, gwasz, tusz, pióro,
85 x 49 cm
sygnowany tuszem p.d.: Lebenstein 90, na odwr. oprawy napis l. g.: Pucinella et beauté
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, gwasz, papier minimetrowy, 59,5 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d. - Lebenstein 1956
Wyst.: Zachęta, Warszawa, maj 1992
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, gwasz, papier minimetrowy, 59,5 x 42 cm; sygn. p. d. - Lebenstein
wyst.: Zachęta Warszawa, maj 1992.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
mieszana,
48.4 x 63.5 cm
sygnowany tuszem p.d.: Lebenstein 74
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
68.9 x 47.9 cm
Sygnowana oł. l.d.: Lebenstein 73, śr.d.: "Sonia", p.d.: 26/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tempera na papierze, 22 x 23 cm
sygnowana l.d.: "Figura", p.d.: "Lebenstein 61"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
chiński tusz, kredka, 44,5 x 60 (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: Lebenstein 68
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
mieszana,
66.5 x 96 cm
Sygnowany oł. p.d.Lebenstein 88. na plecach l.g. napis flamastrem Lebenstein / "Corps et son double" tamże nalepka ręcznie pisana atramentem34. Lebenstein / "Corps et son double"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna, 50 x 35 cm w świetle p-p.
na płycie p.d.: "Lebenstein 88/100"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna (odbitka 61/100), 68,5 x 48 cm w świetle p-p, sygnowana i datowana po środku.: "Lebenstein 74".
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno
50 x 99,5 cm