BISKUPSKA Bożenna (ur. 1952, Warszawa)
olej na płótnie, 61 x 46 cm, sygnowany p.d. "B 88", na odwrocie (na płótnie) dedykacja autorska oraz dane o obrazie
cena wywoławcza: Wykup abonament
rzeźba, cement, brąz, 8,5x8,5 cm
ołówek, zatłuszczenia, papier,
69,5 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygn. oł. l.d.: Bożenna Biskupska Wytyczanie obrazu 5 J/1997 na odwr. l.g. nalepka Art Consulting Stefana Szydłowskiego
technika własna,
27,5x19,5 cm
Księga 41 - 8 z cyklu Wytyczanie obrazu
2 płaskorzeźby, beton, brąz,
40 x 26 x 6 cm;
sygn. i opisane na odwrocie
olej na papierze, technika własna,
29,5x20,5 cm
olej, płótno
97 x 130 cm
olej, płótno
120 x 150 cm
Olej, płótno, 120 x 150
nie sygn.; na odwrociu napis: Bożena / Biskupska / - klatka - V / olej / płótno / 120 x 150 / 1996