NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
sygn. dat. p.g.
tusz, papier
29x41 (w świetle passe-partout )
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
72 x 59,7 cm w świetle passe-partout
sygn. na odwrocie: JERZY NOWO-/ SIELSKI/ KRAKÓW/ 19.VII.93
olej/płótno
56 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jerzy Nowosielski 1990`
OPINIE:
W załączeniu certyfikat Fundacji Nowosielskich
olej/płótno
50 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jerzy Nowosielski 1978`
OPINIE:
W załączeniu ekspertyza Fundacji Nowosielskich
serigrafia barwna/papier,
59,5 x 78,5 cm (odbitka), 65 x 84 cm (w świtle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Jerzy Nowosielski 1998 r.`, nr l.d.: `43/50`
olej, płótno,
64,5 x 50 cm;
na odwrocie napis: JERZY NOWOSIELSKI 1958
tusz, papier,
34 x 26 cm;
sygn. i dat. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 1993
serigrafia barwna, papier,
70,5 x 101 cm;
sygn. i dat. p.d.: J.Nowosielski 1999 r.
nakład l.d.: 20/60
olej na płótnie,
61 x 50 cm.
nie sygnowany, na odwrocie naklejka Muzeum Sztuki w Łodzi. Obraz konsultowany z Fundacją Nowosielskich w Krakowie
serigrafia, papier,
55 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 96
nakład l. d.: 1-30
sygn. śr.d.
ołówek, papier
22.5x14 (w świetle passe-partout )
sygn. na odwrociu
tusz, papier czerpany
43x30 (w świetle passe-partout )
ołówek/kalka,
26 x 16 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `JN`
długopis, papier,
16,5 x 12,5 cm;
sygn.: Jerzy Nowosielski 2005 r. / Kraków
serigrafia, papier,
100 x 70 cm;
sygn. i dat. ołówkiem wzdłuż lewej krawędzi: 27/30 Jerzy Nowosielski 1997
olej, płótno;
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI
Na odwrocie, nalepka:
BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH/ KRAKÓW, PLAC SZCZEPAŃSKI 3a/ Lp. 707 Okręg ???.. Nr leg????/ Autor: Jerzy Nowosielski Format 70 x 100/ Technika: olej cena: 30000/ Tytuł dzieła i dat. wyk. Pracy: Porwanie/ Europy oraz pieczęć: WOJEWÓDZKI KONSEWRATOR ZABYTKÓW W KRAKOWIE/ Przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę.
akryl, płótno;
75 x 60 cm
sygn. na odwrocie: XI 1974/ JERZY NOWOSIELSKI/ POLIME [?]
Na odwrocie nalepka: Jerzy Nowosielski/ Półakt/ 1974/ 75x60/ acryl/ Wien 1980/ Paris 1982 oraz pieczątki: "Przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę"
olej, płótno;
63,3 x 77,8 cm
sygn. na odwrocie: J.NOWOSIELSKI 54
Portret mężczyzny w niebieskim krawacie, 1952
akwarela, papier;
97,5 x 68,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d. JERZY NOWOSIELSKI 1952
Bez tytułu (Na łódce), 1951 r.
tusz,
29 x 21 cm,
sygn.
Dar Fundacji Nowosielskich.