DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 97 x 146 cm
sygn. p.d. NOWY POMNIK W/ SEJNACH/ 1991 E.DWURNIK
Na odwrocie: 1991/ E.DWURNIK/ "SEJNY"/ NR: IX 621 1967
estymacja: 38000 - 45000 zł
olej, płótno 150 x 200 cm
sygn. na odwrocie: 16-17.07.92/ E.DWURNIK/ 71 XX-1827/ Błękitny
estymacja: 40000 - 45000 zł
gwasz/papier, 29 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnatura i tytuł autorski p.d.: `E DWURNIK | TRĄBA W | JÓZEFOWIE`
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
gwasz/papier, 29,5 x 42 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `1966 EDWURNIK`
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
technika mieszana/płótno, 46 x 55 cm, sygn.
Poronin z cyklu Akwarele z Bukowiny, 1981
gwasz, papier;
49 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat.: E. DWURNIK 1 VIII 1981 oraz napis p. d.: BUKOWINA PORONIN
na odwrocie stempel z nr. 15/38 oraz opis pracy
sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
37.5x55.5 cm
sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
46x27.5 cm
Linoryt, papier; 20,5 x 28,5 (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem d.: A/A Wrocław EDwurnik | 05
olej na płótnie, 29,5 x 29,5 cm
Weekend w Krakowie z cyklu Kraków (1968)
sygn. p.g.pieczęcią
ołówek, papier
29.5x42 cm
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
46x55 cm