1 zł
2 600 000 zł

WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)

P-2011-3079, 2011

olej, płótno;
61 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: Witold-K.2011
na odwrocie na blejtramie napis autorski: P-2011-3079

cena wywoławcza: Wykup abonament

P-1971-2704, 1971

akryl, płótno; 43,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: Witold-K
na odwrocie na blejtramie napis autorski?: P-1971-2704

P-69-692, 1969

akryl, płótno, 79 x 109 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 1969

Composition aux personnages 1970

Akryl na płótnie
sygn. i dat. l.d.
150 x 100 cm

Postacie, 1961 r.

olej/płótno, 36 x 27,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Witold K. 61`

Estymacja: 4 000 - 5 500 zł

P-2006-2980, 2006

akryl, deska,
51,5 x 40,5 cm,
sygn. l. d.: Witold-K. 2006
sygn. na odwrocie: Witold-K, 06 Denver, Co ołówkiem, oraz tytuł: P-2006-2980

Remembering?, 1969 r.

odbitka typu giclée/papier, 34 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
opisany ołówkiem u dołu:`63/100 "Remembering?` Witold K`

Estymacja: 800 - 1 200

Symphony for People, 2011

giclee, papier; 86 x 54,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem p. d.: Witold-K. 2011, l. d.: 6/15 giclee, śr.: Symphony for people

Trois enfants, 1969

olej, płótno
38 x 28,5 cm
sygn. i dat. p.d.

P-3086-2009, 2009

akryl, płótno,
40,5 x 51 cm
sygn. l. d.: Witold - K. 2009
na odwrocie opis: P-3086-2009

P-2006-2980, 2006

akryl, deska,
51,5 x 40,5 cm,
sygn. l. d.: Witold-K. 2006

TRZY POSTACIE, 1960

Olej, płótno nabite na deskę; 19,5 x 24 cm
Sygnowane p.g.: Witold K. 60

P-2011-3079, 2011

akryl, płótno, 61 x 45,7 cm;
sygn. p. d.: Witold - K. 2011
Na odwrocie opis: P - 2011 - 3079

P-75-2997, 1975

OLEJ, PŁÓTNO,
41 X 49 CM;
SYGN. P. D: WITOLD - K. 1975

P-2010-3044, 2010

olej, płótno,
46 x 61 cm;
sygn. l. d.: Witold - K. 10

P-75-2997, 1975

olej, płótno, 41 x 49 cm;
sygn. p. d: Witold - K. 1975

2490, 1972

olej, płótno,
28 x 35,5 cm;
sygn. p. g.: Witold-K 1972

P-69-692, 1969

akryl, płótno,
79 x 109 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 1969

P-71-932, 1971-2004

Akryl, płótno;
40,7 x 27,7 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: Witold-K 71
Na odwrocie napis autorski: P-71-932.
Obraz wystawiany i reprodukowany: Witold-K at Sotheby`s, Warszawa, Amsterdam, 2007, s. 141.

P-70-1004, 1970-2004

Akryl, płótno; 19 x 22 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.g.: Witold-K 70
Na odwrocie w lewym górnym rogu okrągła nalepka z wystawy w Sotheby`s z napisem: P-70-1004.
Poniżej napis autorski: P-70-1004.
Obraz wystawiany i reprodukowany: Witold-K at Sotheby`s, Warszawa, Amsterdam, 2007, s. 125.

liczba obiektów: 145