KARABOWICZ Tomasz (ur. 1971, Karczunek)
Olej, płótno; 130 x 89 cm
Sygnowany p.d.: 2010 TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie napis autorski: 130 x 89 | OMSZONY PIEŃ OLCHY | TK [monogram wiązany w kole] | TOMASZ | KARABOWICZ | KARCZUNEK
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 40 x 40 cm
Na odwrocie płótna napis autorski czarną farbą: 40 x 40 |"BOROWIKI" | TK [monogram wiązany w kole] 2010 | TOMASZ | KARABOWICZ | CELINY
MARTWA NATURA Z PAPRYKAMI I POMIDORAMI, 2009
Olej, płótno; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: 2009 TOMASZ KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z BUTELKĄ I NIEBIESKIMI SALATERKAMI NA STOLE, 2002
Olej, płótno; 60 x 39 cm
Sygnowany na odwrociu: TK | 2002 | TOMASZ | KARABOWICZ
Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.d.: TK | 2011 | TOMASZ KARABOWICZ
Olej, płótno;
130 x 92 cm
Sygnowany p.d.: 2010 | TOMASZ KARABOWICZ
olej/płótno,
80 x 60 cm
sygnowany i datowany śr. d.: `TK | 2011 | TOMASZ KARABOWICZ`
na odwrociu: `80 x 60 | Arkadiusz Michalski | 2011| Tomasz Karabowicz | Warszawa`
MARTWA NATURA Z GRUSZKAMI, OGÓRKAMI I KABACZKAMI, 2007
Olej, płótno;
59,5 x 64,5 cm
Sygnowany p.d.: 2007 | T. KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z FIGURAMI BRĄZOWYMI, 2008
Olej, płótno;
50 x 100 cm
Olej, płótno;
27 x 33 cm
Sygnowany p.d.: 2008 | T. KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z MASELNICZKĄ KUZNIECOWA, 2010
Olej, płótno;
39,7 x 50 cm
Sygnowany p.d.: TOMASZ KARABOWICZ 2010
olej/płótno,
42 x 50 cm
opisany na odwrociu: `TK | 2009 | TOMASZ KARABOWICZ | MIEDZYLESIE`
MARTWA NATURA Z CZAPKĄ I CHLEBAKIEM, 2009
Olej, płótno;
39,3 x 50,3 cm
Sygnowany p.d.: T. KARABOWICZ
Na odwrocie p.d.: monogram wiązany TK w okręgu | TOMASZ | KARABOWICZ | MIĘDZYLESIE
Olej, płótno;
100 x 73 cm
Na odwrocie p.d.: 100 x 73 | "TULIPANY" | monogram wiązany TK w okręgu | 2010 | TOMASZ | KARABOWICZ | KARCZUNEK
MARTWA NATURA Z PATISONEM, OGÓRKAMI I CUKINIĄ, 2007
Olej, płótno;
46 x 65,3 cm
Sygnowany p.d.: 2007 |T. KARABOWICZ
Stan zachowania: na odwrocie jedna łatka.
olej/płótno,
70 x 50 cm
sygn. i dat. l.d.: `TOMASZ KARABOWICZ 2010`
olej/płótno,
38 x 73 cm
dat. i sygn. l. d.: `2009 TOMASZ KARABOWICZ`
MARTWA NATURA Z BOTWINKĄ, 2008
Olej, płótno; 50 x 70 cm
Sygnowany l.d.: 2008 Tomasz Karabowicz
Z cyklu Młodszy braciszek. 2006 r.
olej/płótno,
100 x 81 cm
sygn. l.d.: `T.K. 2006 KARABOWICZ`
oraz sygn. i opisany na odwrocie