SASKI Sylweriusz (1863-1954)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SASKI Sylweriusz (1863-1954)
olej, płótno;
51,5 x 37,5 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u góry: Sylw. Saski | 1937
SASKI Sylweriusz (1863-1954)
olej, płótno, 50,5 x 88,5 cm (w świetle ramy);
sygn. l.d.: Sylw. Saski / 1930
SASKI Sylweriusz (1863-1954)
SASKI Sylweriusz (1863-1954)
SASKI Sylweriusz (1863-1954)