MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, pilśnia
49,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1988
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, płótno
50 x 61 cm;
na odwrocie 2 naklejki z Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, płótno,
49 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: ROMAN / MODZELE / WSKI
oraz 2 naklejki z Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, płótno,
73 x 59,5 cm;
na odwrocie naklejka z Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
akwarela, gwasz, kredka, papier, 34 x 24 cm (arkusz);
sygn. l.d.: ROMAN MODZELEWSKI
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, collage, płyta pilśniowa, 66 x 64 cm;
sygn. i dat. p.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1986
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
Sygnowany l. d.: "Modzelewski R."
Akwarela, gwasz/papier, 42 x 59 cm
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej na płótnie,
15 x 12 cm,
sygnowany ołówkiem (pod płótnem, na kartonie) "Modzelewski", na odwrocie tektury napis (obcą ręką): "prof. Roman Modzelewski"
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, tektura/pilśnia
56.5x104.5
sygnowany datowany p.d.
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)