GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał (1861 Warszawa - 1926 Berlin)
olej, płótno naklejone na tekturę
19,8 x 29 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: M. G. Wywiórski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
69,6 x 100 cm
sygn. p.d.: M. G. Wywiórski
Na górnej listwie krosna fragment drukowanej nalepki (tekst nieczytelny)
olej/płótno, 99 x 159 cm
sygnowany p.d.: 'M. G. Wywiórski'
olej/płótno naklejone na tekturę, 22 x 32,2 cm
sygnowany śr.d.: 'M. G. Wywiórski'
na odwrociu nalepka wystawowa z Salonu Artystycznego Feliksa Richlinga z tytułem autorskim oraz nalepka warszawskiej firmy ramiarskiej Wacława Kozarzewskiego
- kolekcja Feliksa Richlinga (?)
olej/płótno naklejone na tekturę, 20 x 31 cm
sygnowany p.d.: 'M.G.Wywiórski'
Czerwone dachy, lata 1903-1906
olej, płótno naklejone na tekturze, 38 × 59,5 cm
olej, płótno, karton, 18 × 30 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: M.G.Wywiórski
olej, płótno naklejone na tekturę, 17 x 27 cm w świetle ramy,
sygn. p.d.: M.G. Wywiórski
olej/tektura, 41,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy)
olej, płótno dublowane; 73,5 x 103 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski;
na blejtramie nalepka z odręcznym napisem autorskim (?): M. G. Wywiórski / Zimny pora[nek].
olej, płótno
62,5 x 91 cm
sygn. l.d.: M.G. Wywiórski | Monachium 86
W WIELKIM PORCIE W HAMBURGU, ok. 1900
olej, płótno
70 x 100 cm
sygn. p.d.: M. G. Wywiórski
Na poprzeczce krosna stempel berlińskiej firmy: LEOPOLD HESS | Kunstmaterialien | Berlin W. Canthiner-Strasse 29.
Jeździec wschodni, około 1885 r.
olej/płótno, 46 x 34 cm
sygnowany l.d.: 'M. G. Wywiórski'
olej, płótno, 17 x 27.5 cm
sygn. p.d.: 1905 Rogalin/M.G.Wywiórski
olej, płyta, 47 × 61,5 cm w św. ramy
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski
olej, płótno, 66 × 90 cm
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski
PEJZAŻ ZIMOWY Z DWOMA STOGAMI NA POLU, 1917
Olej, płótno; 99 x 157 cm
Sygnowany l.d.: M.G.Wywiórski | 1917
olej, płótno
19 x 30,5 cm
sygn. p.d.: M. G. Wywiórski