FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)
sygn. p.d.
linoryt barwny
42x30
cena wywoławcza: Wykup abonament
grafika komputerowa E/A,
29,7x42 cm
grafika komputerowa,
e/a, 46 x 31 cm,
sygn.
A 3 8 IX 92-13 I 2006, 2006 r.
grafika komputerowa,
e/a, 46 x 31 cm,
sygn.
tusz pióro, pedzel, papier,
61.5 x 43 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem wzdłuż dolnej krawędzi: Panu Bogdanowi Kopeckiemu na pamiątkę naszego spotkania w ... [nieczytelnie] | 16 VI 70 S.Fijałkowski
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI 10.IV.97
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i opisany u dołu: Czerwona szarfa 20/20 S. Fijałkowski 95;
Olej, płótno;
55 x 38 cm
Na odwrocie na blejtramie ołówkiem: S. Fijałkowski 12.IX.94
olej, płyta pilśniowa; 42 x 50 cm
sygn. na odwrocie: S.Fijałkowski/
Projekt malarstwa ściennego w BU w Łodzi/ ok. 1959
olej, płótno
47 x 38.5 cm
sygnowany na odwrocie na krośnie u dołu: S. Fijałkowski - Piecyk A 121 1947/49
na odwrocie na płótnie i krośnie dwie pieczątki zezwalające na wywóz zagranicę
Olej, płótno;
55 x 38 cm
Kompozycja z chmurami, 1958 r.
olej/płótno,
73 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrocie, na blejtramie: `S. Fijałkowski - Kompozycja z chmurami A20` na odwrocie stempel podłużny (na płótnie) oraz naklejka Agra-Art Warszawa
olej/płótno,
61 x 50 cm
sygn., dat. i numerowany na odwrocie, na blejtramie: `30.VIII.61 S. Fijałkowski 28/61`
grafika komputerowa
27x21 cm
1999 r.
grafika komputerowa
27x21 cm
2000 r.
grafika komputerowa
27x21 cm
2004 r.
grafika komputerowa
27x21 cm
2006 r.
linoryt barwny, papier 75 x 55,5 cm ( w oewietle oprawy);
opisana u dołu: Czerwona szarfa VII/X S. Fijałkowski 95
linoryt, papier żeberkowy (Ingres), 49 x 64 cm;
opisany u dołu: Lekcja anatomii e.a. S. Fijałkowski 69 (ołówkiem)
linoryt, bibuła, 60 x 46 cm;
opisana u dołu : LVII Autostrada e.a. S. Fijałkowski 8