MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 27 x 50 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: Rafał Malczewski - Rio de Janeiro X - 42
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Olej na tekturze 56 x 70 cm
Sygnowany p.d. - "R. Malczewski / 56"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygnowany l.d.
akwarela, papier
37.2x55.7 (w świetle passe-partout )
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygnowany, datowany l.d.
akwarela, papier
36x55.5 (w świetle passe-partout )
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 48,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
wym.: 37 x 55,5 cm
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. dat. p.d.
akwarela papier
57.5x38.5
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. l.śr.
akwarela papier
39.5x58
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 26 x 33 (w świetle oprawy); sygn. p.d.: Rafał Malczewski / Brazylia `46
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na kartonie, 100 x 70 cm, sygnowany u dołu po lewej "Rafał Malczewski"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, wymiary: 20 x 13 cm
sygnowany prawy dół: "Rafał Malczewski"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 36 x 56 cm (w świetle oprawy);
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, wym.: 48,5 x 34 cm
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
WNĘTRZE DOMU ARTYSTY W ZAKOPANEM, 1922
olej na tekturze, 68,5 x 98,5 cm sygnowany u dołu po prawej "Raf.Malczewski, 1922"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, tektura, 54,5 x 68 cm; sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier naklejony na tekturę, 35,8 x 49,8 cm
sygnowany ołówkiem l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej na tekturze, 68,5 x 98,5 cm sygnowany u dołu po prawej: "Raf.Malczewski, 1922"
Z posiadania rodziny artysty.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
SYN ARTYSTY KRZYSZTOF NA NARTACH, 1920 (?)
olej na tekturze, 96,5 x 68 cm
Na odwrocie: Pejzaż górski z pniami drzew zwalonych przez wichurę. Kartka z Muzeum Narodowego w Warszawie z lat międzywojennych, kartka z odręcznym napisem "Malczewski R.20". Z posiadania rodziny artysty.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/ołówek/papier, wymiary w świetle passe-partout: 47 x 32 cm;