OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Akwarela, papier
23,5 x 33 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: A. Oleś | 1948
cena wywoławcza: Wykup abonament
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Akwarela, papier;
15,7 x 22,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: A. Oleś | 1949
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
akwarela, gwasz na papierze, wym.: 25 x 39,2 cm,
sygn. śr.d.: A Oleś 1923.
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
WIDOK OGRODU W ZGORZELCU, 1943
Akwarela, papier; 35 x 24 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: A. Oleś 43
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Akwarela, papier; 22,8 x 30 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: A. Oleś 1943
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Akwarela, papier; 30 x 45 cm
Sygnowany p. d.: A. Oleś | 1927
pierwszym planie pozwala na nabranie oddechu przy podziwianiu widoków.
OLEŚ Andrzej (1886 - 1952)
Akwarela, papier; 34 x 48,5 cm
Sygnowany p. d.: A. Oleś
Na odwrocie napis: Tatry, Poranne mgły - Morskie Oko | akwarela | Lp 14156