SASNAL Wilhelm (ur. 1972, Tarnów)
serigrafia/papier, 94 x 68 cm
na odwrociu nalepka z opisem pracy w języku angielskim i numer edycji: '10/25'
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt/papier, 50 x 34 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: '[nieczytelny] 2011' oraz opisany l.d.: 'DAMNED YOUTH 11/50'
linoryt/papier, 56 x 46 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: '[nieczytelny] 2010' oraz opisany l.d.: '94/100'
linoryt, papier; ed. 49/100; 54x44 cm
sygnowany l.d.: "ed. 49/100", p.d. "W. Sasnal 2010"
akryl, kolaż/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WILHELM SASNAL 2001' oraz nalepka z Galerii Filomena Soares w Lizbonie
- Fundacja Galerii Foksal, Warszawa
- kolekcja prywatna
- Dom Aukcyjny Christie’s Londyn, Wielka Brytania, 12.09.2012, poz. 34
- Galeria Filomena Soares, Lizbona, Portugalia
zeszyt szkolny 16- kartkowy, Format: 21x14,5 cm, 32 s., 27 rysunków, oprawa broszurowa, Wydanie: Galeria Zderzak, Kraków Rok: 1999
serigrafia, papier, 56 x 46 cm
edycja: 20/100
sygn.. p. d.: Sasnal 2010
serigrafia, papier, 59 x 38 cm
edycja 30/50
sygn. p. d.: Sasnal 2013
druk, papier, 145 x 190 mm, praca numerowana i sygnowana w tyłu
linoryt/papier, 57 x 35,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Sasnal 2013', opisany l.d.: '"CHROŃ" A/P'
olej/płótno, 145 x 145 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu nalepka z opisem pracy
- Sadie Coles HQ, Londyn, Wielka Brytania
- kolekcja prywatna, Warszawa
linoryt na papierze
47 x 35 cm / 56 x 44,5 cm
sygn.: "12/12 Europa S 2010", edycja dla Johnen Galerie / Esther Schipper, nr odbitki 12/12
Zdjęcie © Andrea Rossetti
Dzięki uprzejmości artysty oraz Galerii Esther Schipper w Berlinie
Bez tytułu, ed. 69/100, 2010 r.
linoryt/papier, 56 x 46 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Sasnal 2010', edycja l.d.: '69/100'
linoryt; 35 x 50 cm; edycja 39/50
Sygnowany i datowany l.d. "Unexisting book 39/50"; p.d. sygnatura artysty i rok 2009
tusz/papier, 212 x 266 cm
- Anton Kern Gallery, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
- Wilhelm Sasnal, wystawa indywidualna, Anton Kern Gallery,
Nowy Jork, Stany Zjednoczone, maj-czerwiec 2005
- Wilhelm Sasnal, Chinati Artist in Residence, The Locker Plant, Marfa, Teksas, Stany Zjednoczone
70 x 50 cm, linoryt na papierze bezkwasowym 250 g
50 + 10 AP, egzemplarz z edycji autorskiej (AP), sygnowany z przodu.
linoryt, papier; 56 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 63/100 ... (sygnatura nieczytelna) 2010
Bez tytułu (High driver), 2001 r.
olej/płótno, 60 x 52 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WILHELM SASNAL 2001'
POCHODZNIE:
- Galeria Foksal, Warszawa
- kolekcja prywatna, Niemcy