BUKOWSKI Jan (1873 Barszczowice - 1943 Nowy Targ)
litografia barwna, 21 x 15 cm
sygn. monogramem p.d.: JB
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, wym.: 47 x 63,5 cm,
sygn. l.d.: "J. Bukowski"
POPIERSIE LEONII GRĘBOWSKIEJ, 1928
Gips patynowany; wys.: 39 cm
Sygnowany na cokole: JBukowski 12 | X 28.
olej, płyta; 80 x 60 cm;
sygnowany po prawej stronie u góry: Bukowski
olej, tektura, 20 x 32 cm; sygn. p.d.: J. Bukowski
por.: Kolekcja Pakoska. Wokół krakowskiej "Sztuki", Katalog wystawy, Muzeum Okręgowe w Toruniu, Toruń 2000, s. 34, il.
na odwrocie: nalepki wystawowe Muzeum w Grudziądzu, Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, Muzeum Okręgowe w Toruniu, Muzeum Narodowe Gdańsk z wystawy: Kolekcja pakoska wokół krakowskiej Sztuki, 2000 2002.
WSCHÓD SŁOŃCA NAD JEZIOREM, 1900
olej na desce, sygnowany. p.d. "1900, Jan Bukowski", 17,7x28,7