1 zł
2 600 000 zł

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 3/67, 1967

olej, płótno
135x95 cm
opisany na odwrocie: "RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 3/67 | 135x95 | 1967"

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż VIII/84, 1984 r.

olej, płótno, 130 x 97 cm, 131 x 98,6 cm (w oprawie);
sygn. l.d.: RAJMUND ZIEMSKI 84.
sygn. i opisane na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 8/84 / 130 x 97
oraz naklejka: Spółdzielnia rzemieślnicza wielobranżowa

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż żółty, 1959 r.

olej/płótno, 86 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R.ZIEMSKI | 59'
na odwrociu opisany: 'WARSZAWA | "PEJZAŻ ŻÓŁTY
| 86 X 130'

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Zielone słońce, 1958 r.

olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZIEMSKI | 58'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RAJMUND ZIEMSKI | W-WA | KRAK. PRZED. 5 | 70 x 90 | "ZIELON SŁOŃCE"'

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Bez tytułu, 1964

olej, płótno; 120 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZIEMSKI 64.

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja abstrakcyjna, 1964 r.

gwasz/papier, 63,5 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'RAJMUND ZIEMSKI' i opisany l.d.: '4-I-64'

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Bez tytułu, 1959

olej, płótno; 80 x 180 cm
sygnowany p.d. "R. ZIEMSKI | 59", na odwrocie napis "34"

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 37/77, 1977

olej, płótno; 125 x 45 cm
sygnowany l.d. "RAJMUND ZIEMSKI 77.", na odwrocie: "RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 37/77 | 125 x 45"

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Abstrakcja, 1978

tech. własna, papier, 72 x 51 cm
sygn. d.: "7.10.78 RAJMUND ZIEMSKI"

Praca zakupiona od artysty podczas trzydniowej, pierwszej w wolnej Polsce aukcji, która miała miejsce na warszawskiej ASP.

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja abstrakcyjna, około 1960 r.

gwasz/papier, 70 x 100 cm

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Bez tytułu, 1960

olej, płótno; 80 x 135 cm
sygnowany l.d.: "R. ZIEMSKI | 60", na odwrocie: "80 x 135 | 7"

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż, 1976

olej, płótno; 141 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI 76;
na odwrocie opis autorski: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 1976 - napis zatarty

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja abstrakcyjna

gwasz/papier, 48 x 24 cm

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

PEJZAŻ 4/65, 1965

olej, płótno, 90 x 70 cm
sygn. p.d.: ZIEMSKI 65.
sygn. i opisany na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI/ 4 / PEJZAŻ 4/65 / 90 x 70 / 1965
na blejtramie naklejka eksportowa potwierdzająca wywóz do Washington Gallery of Art

PROWENIENCJA:
Polska, kolekcja prywatna
USA, Washington Gallery of Art

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 36/75, 1975 r.

akryl/płótno, 131 x 130 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'RAJMUND ZIEMSKI 75'
sygnowany i opisany na odwrociu 'RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 36/75 | 130x130'

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 35/75, 1975 r.

akryl/płótno, 125 x 45 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 35/75 | 125x45'
na odwrociu nalepka wywozowa z Desy w języku angielskim

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

PEJZAŻ, 1970

olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. l.d.: R.ZIEMSKI / 70

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

PEJZAŻ 43/61, 1961

olej, płótno
150,5 x 65,5 cm
sygn. p.d.: 61 | R. ZIEMSKI
na odwrocie na płótnie sygnatura i napis: RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 43/61 | 150 x 65 | 1961
na odwrocie na górnej listwie napis autorski: 43/61 [w kółku] 07, Ki II.

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 33/75, 1975 r.

akryl/płótno, 100 x 65,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'RAJMUND ZIEMSKI 75.'

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 9/74, 1974

olej, płótno; 121,5 x 62 cm
sygnowany l.d.: "Rajmund Ziemski 74.", na odwrocie: "Rajmund Ziemski 101 | Pejzaż 9/74 | 120 x 60"

liczba obiektów: 244