BURKE Edmund (1912-1999)
Martwa natura z arbuzami, 1967
olej, płótno, 60,5 x 73 cm;
sygn. p.d.: burke;
na odwrocie napisy autorskie: BURKE EDMUND / MARTWA NATURA z ARBUZAMI oraz data 1967 oraz nalepka Warexpo z nazwiskiem autora, tyt. obrazu techniką i wym.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BURKE Edmund (1912-1999)
Olej, płótno; 60 x 73 cm
Sygnowany p. d.: burke
Na odwrocie podpis Burke Edmund | Martwa natura z arbuzami 1967 | format 60 x 73 cm, dwie nalepki "warexpo": Burke Edmund | Martwa natura z arbuzem
BURKE Edmund (1912-1999)
olej, płyta, 54,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: burke
Na odwrocie napis autorski z tytułem: "Bukiet polny / 1962"
BURKE Edmund (1912-1999)
olej, plyta spilśniona, wym. 61 x 47 cm;
sygn. l.d.: "Burke"
BURKE Edmund (1912-1999)
olej, płótno, wym. 67 x 97 cm;
sygn. p.d.: "Burke"
BURKE Edmund (1912-1999)
olej, sklejka, wym. 54,5 x 46 cm;
sygn. l.d.: "Burke"
BURKE Edmund (1912-1999)
Olej, tektura; 45 x 55 cm
Sygnowany brązowym olejem p. d. e burke Na odwrocie nalepka z autorskim napisem: Burke Edmund | Pejzaż olej 55 x 48 | cena
BURKE Edmund (1912-1999)
Martwa natura z karafką, około 1960
olej, płótno; 74 x 61 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: e | burke
BURKE Edmund (1912-1999)
olej na tektutrze, 30,5 x 29,9 cm, sygnowany l. D. "Burke", na odwrocie:
"Edmund Burke 1961 Modelka I"