GURANOWSKI Józef (1852-1922)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz/papier, 48 x 34 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J Guranowski | 1916 r.'
na odwrociu naklejka z salonu firmy ramiarskiej E. M. Krawczyńskiego w Warszawie
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Gwasz, papier; 10 x 16 cm ( w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: J. Guranowski
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 81 x 142 cm
sygnowany l.d.: 'j. Guranowski | 1913'
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 72,5 x 99 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Guranowski | 1889`
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 32,5 x 39 cm
sygnowany i datowany l.d.: `1878 JGuranowski`
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej, płótno; 34,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1878 r. JGuranowski
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
akwarela na tekturze,
21 x 38 cm w świetle passe-partout,
sygnowana p.d. "J. Guranowski"
Wystawiany: Magazyn Artystyczny i Salon Obrazów Juliana Burofa, Warszawa, Nowy świat 47; na odwrocie naklejka z ręcznie wypełnionymi informacjami o akwareli i data: 14 I 1921 r. Na odwrocie również naklejka Składu Obrazów i Ram S. Herschsohna w Łodzi, Piotrkowska 115.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
akwarela, gwasz/papier, 36 x 24 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `JGuranowski`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
akwarela, gwasz/papier, 45 x 72,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: `J Guranowski | 1916 r.`
Odwrocie: naklejka z salonu firmy ramiarskiej E. M. Krawczyńskiego w Warszawie
Estymacja: 3 500 - 5 000 zł
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz/papier, 12 x 18 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `J. Guranowski`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz na tekturze, 30 x 50 cm,
sygnowany l.d. "J. Guranowski".
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej, płótno; 62,5 x 112,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Guranowski / 1918
Na odwrocie wtórne napisy: 75 / Kozłówka? / XIV
oraz na ramie:1976
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, płótno; 70 x 140 cm
Sygn. l.d. J. Guranowski/ 1904
Estymacja: 25.000 - 30.000 zł
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
akwarela, gwasz/papier, 21 x 14 cm (w świetle passe - partout)
sygnowane l. d. i p. d.: `J. Guranowski`
Estymacja: 1 600 - 2 500
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 72,5 x 99 cm
sygnowany l. d.: `J. Guranowski` oraz sygnowany i datowany p. d.: `J. Guranowski | 1898`
Estymacja: 15 000 - 25 000 zł
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany l. d.: `J. Guranowski`
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł