EJSMOND Stanisław (1894-1939)
cena wywoławcza: Wykup abonament
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
akwarela, pastel, papier,
71 x 97.5 cm
sygnowany kredką pastelu l.d. (podpis słabo widoczny): S. EJSMOND
Na odwrocie, na tekturowych "plecach" drukowana nalepka warszawskiego Zakładu Robót Szklarskich Józefa Cyngota z datą 12 lipca 1935.
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
sygnowany p.d.
akwarela pastel, tektura, 100x70 cm
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
olej, płótno naklejone na tekturę,
40.5 x 49 cm
sygnowany p.d.: S. EJSMOND.
Na odwrocie owalny stempel: JULIAN BUROF | WARSZAWA | Nowy Świat 47
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
olej, płótno naklejone na sklejkę,
58 x 73 cm
sygnowany p.g.: S.EJSMOND.
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
olej na płótnie naklejonym na tekturę,
56 x 75,5 cm, sygnowany l.d. "S. EJSMOND.",
na odwrocie nalepka warszawskiego TZSP z podanymi danymi o obrazie, datą 1 VI 1927[?] i nr 41396
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
olej/płótno, 45 x 54 cm
sygnowany l. g.: `St. Ejsmond 1932`
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
Olej, tektura; 39 x 54 cm
Sygnowany czerwonym olejem l. d.: S. Ejsmond.
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
tempera na papierze naklejonym na tekturę 35,6 x 25,7
sygnowany u dołu po lewej (złotem): "S. Ejsmond"
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
gwasz, pastel, ołówek na tekturze, 67,5 x 48 cm
sygnowany l.g.: "S.Ejsmond"
EJSMOND Stanisław (1894-1939)
akwarela, gwasz podrysowany ołówkiem, papier,
47,5 x 31 cm;
sygn. l.d. - S. Ejsmond 27.