SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
olej, płótno, 100 x 90 cm; sygn. p.d.- 1933 Sichulski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kredka, ołówek 20 x 12 cm (w świetle passe-partout)
Nie sygnowany
Opis l.śr. - "WKossak"
Ołówek na papierze 26 x 20 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "Sich"
PORTRET NIEZNANEGO PANA, 1937 r.
Ołówek, papier, 26,8 x 21 cm
Sygnowany ołówkiem p.g.: Sichul 37
PORTRET NIEZNANEGO PANA W OKULARACH, 1937 r.
Ołówek, kredka, papier, 26,5 x 20 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: Sichul 37
RÓŻE (ŻÓŁTE RÓŻE I FLAKON PERFUM), 1934
Olej, tektura 77 x 57 cm
Sygn. po lewej u góry czarnym olejem: W HOŁDZIE | Sichul | 1934; po prawej u góry: ZNAKOMITEJ ARTYSTCE; na odwrocie tektury napisy ołówkiem: Sichul 1934 | żółta róża (z flakonem) | format stojący | 300 zł; Sichulski, Radulska, Iwona Pani Malusiałowa >oraz dwie nalepki : - Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1934 i druga z tytułem Róże z 1935 r.
DWUKÓŁKA ZAPRZĘŻONA W KONIKA, 1903
olej na płótnie, 90 x 132 cm
sygnowany p.d.: "Sichulski Tivoli 1903", na krośnie "T.Z.S.P. 24-1904".
KARYKATURA NIEZNANEGO PANA, 1935 r.
Piórko, tusz, papier, 18,5 x 13 cm
Sygn. czarnym tuszem p.d.: Sichul 35
akwarela, gwasz, papier jasnobrązowy,
70 x 98 cm;
sygn. l.g.: Sich/921; napis l.d.: WYSTAWA WIOSENNA
olej, tektura
sygn. l.d.: Sich (1)921
wym.: 104 x 71 cm
olej na płótnie dublowanym, 54 x 79 cm
sygnowany p.g.: "Sich./ 09"
olej, sklejka 69,7 x 99
sygnowany u dołu po lewej: "Sichulski 1930"
olej na płótnie,
100 x 100 cm
sygnowany p.g.: "Sichulski"
Szklicownik z 11 planszami :
Karykatury osobistości życia artystycznego i politycznego, 1915 - 1917
akwarela, tusz, papier; 23 x 30,5 cm;
Szklicownik z 11 planszami :
Szklicownik z 11 planszami :
Szklicownik z 11 planszami :
Szklicownik z 11 planszami :