MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
35,5 x 50 cm
sygnowany l. d.: `Rafał Malczewski`
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
34.2x24.6 (w świetle passe-partout)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, na podrysowaniu ołowkiem,
54 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/sklejka, 71 x 91 cm
niesygnowany
autentyczność obrazu potwierdzona przez Barbarę Lorenz, pasierbicę artysty
na odwrocie nalepki: `Rafał Malczewski 1892-1965 | Yellow Bull 1950` oraz `Montreal | 3 April 2004 | This is to certify that the "Yellow Bull" is an authentic work painted in 1959 by my late stepfather Rafal Malczewski/ Barbara Lorenz | /-/ Barbara Lorenz`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
63,5 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier
35 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski Waskesiu 43
Na odwrocie napis autorski: Waskesiu, Prince Albert N. Park / Saskatchevan (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 35 x 50 cm
sygnowany i datowany l. d.: `(...) 1931 | Rafał Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/płótno, 67 x 90 cm
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Jacek Malczewski odpoczywający w trakcie
jesiennego spaceru
akwarela, papier,
35 x 50 cm;
Praca pochodzi ze zbiorów córki artysty.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
24 x 31 cm;
Praca pochodzi ze zbiorów rodzinnych córki artysty.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, płótno;
115 x 89,5 cm
sygn. l.d.: Rafał / Malczewski
na krośnie nalepki: MUZEUM NARODOWE/ W WARSZAWIE; nr inw. 18445 I/ Poz. Ks. Inw 8/ malczewski Rafał - Ulica przy/ fabryce ol. pł 144 x 78
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 34 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. l.d.
akwarela, papier
33x50.5
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
ołówek, akwarela, papier, 36 x 54 cm;
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Obraz dwustronny, na odwrocie: Stacja Tyłek.
olej, tektura, 100 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski;
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 11,5 x 14,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: `Rafał Malczewski` oraz napisy: `(
) | Pologne Muszka 21 III 34. Cracovie`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
43,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 31 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski