MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
31 x 23 cm w świetle oprawy;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski./ Rio - 1947.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/płyta,
100 x 70,5 cm
sygnowany l. d.: `Rafał Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
31.3x23 (w świetle passe-partout)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier;
36,5 x 56,8 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d. Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, tusz/papier, 41 x 51 cm (w świetle passe-partout)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, tusz/papier, 48 x 34 cm (w świetle passe-partout)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
gwasz, akwarela, tektura, 47,5 x 78,5 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski 1921
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, sklejka; 71 x 91 cm
niesygnowany
Autentyczność obrazu potwierdzona przez Barbarę Lorenz, pasierbicę artysty
Na odwrocie nalepki:
Rafał Malczewski 1892-1965/ Yellow Bull 1950
Montreal/ 3 April 2004/ This is to certify that the "Yellow Bull" is an authentic work painted in 1959 by my late stepfather Rafal Malczewski/ Barbara Lorenz//-/ Barbara Lorenz
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 23 x 28,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d. Rafał Malczewski/ 1958?
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
32,5 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: "Rafał Malczewski"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier;
38 x 55 cm w świetle ramy
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier
22,2 x 29 cm (w świetle oprawy)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, gwasz, papier
25,8 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, płótno
114 x 90 cm
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier
68 x 99 cm
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier;
39 x 55,5 cm
Sygnowany p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier;
23,9 x 34,2 cm w świetle passe-partout
sygn.l.d.: Rafał Malczewski. New Carlisle.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
29 x 32 cm w świetle passe-partout
sygn.l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Olej/sklejka, 30,5x24 cm
Sygn. pr. dół Rafał Malczewski