1 zł
2 600 000 zł

WINIARSKI Ryszard (1936 Lwów - 2006 Warszawa)

Chance in game for two, 1984 r.

ołówek, akryl, płyta pilśniowa/sklejka, 50 x 50 cm (wraz z oprawą), 36 x 36 cm (kompozycja)
sygnowany i datowany p.d.: `winiasrki 84`, w l.d.: `Chance in game for two`
opisany na odwrociu: `chance | in game | for two | winiarski 84`

Estymacja: 10 000 - 20 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Obszar 175, 1973 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu, na blejtramie: `Winiarski 1973 Area 175`
na odwrociu naklejka: `BARNEY WEINGER GALLERY New York`

Estymacja: 85 000 - 95 000 zł

Chance in game for one, 1989

akryl, płyta;
49 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: winarski`89
oraz napis l. d.: chance in game for one.
Na odwrocie autorski napis: chance in game for one / przypadek w grze dla jednego / winarski`89 oraz nalepka z galerii Rotunda /Biura Wystaw Artystycznych / 81-718 Sopot / ul. Powstańców Warszawy2-6 / tel.(058) 51-82-01

Chance in game for one, 1989

akryl, płyta; 49 x 49 cm;
Na odwrocie autorski napis: chance in game for one / przypadek w grze dla jednego / winarski`89 oraz nalepka z galerii Rotunda /Biura Wystaw Artystycznych / 81-
718 Sopot / ul. Powstańców Warszawy2-6 / tel.(058) 51-82-01

Gra 7 x 7, 1999

akryl, ołówek, płótno;
50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Winiarski`99 powyżej napis 8-th game 7 x 7

Obszar 163, 1973 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu na blejtramie: `Winiarski 1973 AREA 163`
na odwrociu nalepka z opisem i nalepka wystawowa BARNEJ WEIGNER GALLERY, Nowy Jork oraz numer katalogowy `24`

Estymacja: 85 000 - 95 000 zł

Przypadek w grze 5x5, 1999 r.

akryl, ołówek/płótno, 33 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Winiarski `99`, l.d.: `przypadek w grze 5x5`

Estymacja: 7 000 - 8 500 zł

17-th game 5x5, 1999 r.

akryl, ołówek/płótno, 33,2 x 27,4 cm
sygnowany i datowany p.d.: `winiarski `99`, l.d.: `17-th game 5x5`
na odwrociu dedykacja: ``dla Gerarda od Ryszarda | Kanie | 17.09.1999`

Estymacja: 7 000 - 8 500 zł

Chance in game for two, 1989

akryl, płyta;
49 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: winarski`89 oraz napis l. d.: Chance in game for two
Na odwrocie autorski napis: chance in game for two / przypadek w grze dla dwoch / winarski`89 oraz nalepka z galerii Rotund a / Biura Wystaw Artystycznych / 81-718 Sopot / ul. Powstańców Warszawy 2-6 / tel.(058) 51-82-01

Gra 6 x 6, 1983

Olej, płyta; 42 x 42 cm
Opisany i sygn. na odwrocie: Gra 6 x 6/ game 6 x 6/ Chance with return/ to the backbox/ Winiarski 83

Obszar 142.12, 1973 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `WINIARSKI | 1973`

Estymacja: 31 000 - 37 000 zł

49 Zdarzeń, 1983 r.

akryl/płyta, 49 x 49 cm, 64 x 64 cm (wraz z oprawą)
sygnowany i datowany p.d.: `winiarski 83`, w l.d.: `49 events`
opisany na odwrociu: `49 | zdarzeń | winiarski 83`

Estymacja: 23 000 - 28 000 zł

Dziewiąta gra 5 x 5, 1999 r.

akryl, ołówek/płótno,
33 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: `winiarski 99`, w l.d.: `dziewiąta gra 5 x 5`

Estymacja: 4 500 - 5 500

Gra IX 7X7

Olej, płótno,
50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Winiarski 99

6-ta gra 4x4, 1999

akryl, płótno,18x24 cm

Przypadek w grze dla dwóch, 1990 r.

olej/deska
65 x 65 cm
sygn.

KOMPOZYCJA Z CIENIEM, 1984

technika własna,
49,5 x 49,5 cm,
sygnowany p.d. "Winiarski 84", l.d. "autorska"

Gra dla dwóch, 1987

akryl, płótno;
wym. 82 x 82 cm
sygn. i dat. na odwrociu, Gra dla dwóch/ Winiarski `87

From 0 to 100, 1978

relief, technika własna
102 x 102 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Winiarski 78

Chance in game for one, 1985 r.

akryl/płyta pilśniowa,
36 x 36 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Winiarski 85`, w l.d.: `Chance in game for one`

liczba obiektów: 369