STROKA Andrzej (ur. 1953)
I po ostrzach jak gwiazda, 1985 r.
olej/płótno, 25 x 34 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'AM 85 [monogram artysty] | STROKA'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"I PO OSTRZACH | JAK GWIAZDA" | ANDRZEJ | STROKA | W-WA | 27.08.85'
cena wywoławcza: Wykup abonament
STROKA Andrzej (ur. 1953)
karton, tusz, 100x70 cm,
sygn.p/d: Andrzej Stroka 24.01.2009
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Bezwstydna partaczka i ja, 1988 r.
olej na płótnie, 94 x 94 cm, sygn.
STROKA Andrzej (ur. 1953)
STROKA Andrzej (ur. 1953)
STROKA Andrzej (ur. 1953)
olej na płótnie, 80 x 60 cm, sygn.
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno, 73×92 cm
sygn. p.d.: STROKA
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Invasion 2 - Barbarella, 2015 r.
olej na płótnie, 81 x 65 cm, sygn.
STROKA Andrzej (ur. 1953)
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat.: Stroka 13 w okręgu / STROKA
na odwrocie opis autorski: "TAM I Z POWROTEM 2" / ANDRZEJ / STROKA / 1.09.2013 / W
STROKA Andrzej (ur. 1953)
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat.: Stroka 14 (w okręgu) / STROKA;
na odwrocie opis autorski: "OBIETNICA" / ANDRZEJ / STROKA / 21.04.2014 / W
STROKA Andrzej (ur. 1953)
STROKA Andrzej (ur. 1953)
rysunek komputerowy, papier
58,5 x 40,5 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Z cyklu: Sytuacje Nocna zmiana, 13.03.1990 r.
akryl na płótnie, 27 x 35 cm, sygn.
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno
80 x 100 cm
sygn. p.d.: AM/06 [monogram] | STROKA
na odwrocie na płótnie napis i sygnatura: "PROSTY SEKRET" | 3.08.2006 | ANDRZEJ STROKA
Obraz wystawiany i reprodukowany:
- Marilyn Monroe w obrazach Andrzeja Stroki, Muzeum Miejskie Wrocławia, Pałac Królewski, 8 III - 31 III 2013, kat. il. barwna, s. nlb.
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno; 65 x 50 cm;
w lewym górnym rogu znak i napis czerwoną farbą: piosenka, na odwrocie napis: "PIOSENKA"MONROE / ANDRZEJ / STROKA / 4.01.81/ W-WA / AL.NIEPODLEGŁOŚCI / 82/3
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno;
65 x 50 cm;
w lewym górnym rogu znak i napis czerwoną farbą: piosenka,
na odwrocie napis: PIOSENKAMONROE / ANDRZEJ / STROKA / 4.01.81/ W-WA / AL.NIEPODLEGŁOŚCI / 82/3
STROKA Andrzej (ur. 1953)
grafika komputerowa, e/a, 60 x 42 cm, sygn.
STROKA Andrzej (ur. 1953)
litografia, papier, 27x39 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: STROKA i monogram wiązany
STROKA Andrzej (ur. 1953)
tusz/papier, 100 x 70 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
grafika komputerowa, druk cyfrowy na papierze, 54,5 x 41,5 cm,
sygn. na odwrociu, napis: "MM - FACE" 2012, PRACA DEDYKOWANA NA AUKCJĘ CHARYTATYWNź DLA PROFESORA JANUSZEWSKIEGO
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Viva la Suerte, Marylin Monroe, 2013
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d. Stroka
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno;
73 x 92 cm;
sygn. p. d.: A Stroka 11 w okręgu / STROKA
Na odwrocie napis: "DANAE - SREBRNY DESZCZ" / ANDRZEJ STROKA
/ 20.07.2011 / Ż.R. (w okręgu)
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Bananowy pokój, 25.08.80/2012 r.
olej/płótno,
80 x 100 cm,
sygn.
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Co dobre wieczorem, w południe już nie, 2009
akryl, płótno;
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: AStroka 09 w okręgu STROKA
Na odwrocie napis autorski: "CO DOBRE WIECZOREM/ W POŁUDNIE JUŻ NIE" / ANDRZEJ STROKA / 24.08.2009 / Ż. R. - W-WA
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Będzie łańcuchem kosztownym/ 1980
akryl, płótno
80x100 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
tusz/karton,
100 x 70 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Rysunek, wydruk komputerowy
100x100 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
olej, płótno,
37,5x28,5 cm w ramie,
sygn. na licu w lewym dolnym rogu /STROKA/, sygn. i opisany na odwrociu /"NAD NAMI" ANDRZEJ STROKA 07.1993 RYTRO/
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Kto poznał twoją twarz? - dla świata maskę masz II, Marylin Monroe, 11.08.2008, Żabi Róg
akryl, płótno, 80x80 cm
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Seks jest częścią natury, 2008
akryl, płótno,
100 x 100 cm (okrągły format);
napisy autorskie na odwrocie "SEKS JEST CZĘŚCIĄ NATURY"/ ANDRZEJ STROKA/ 5. 07. 2008/ WARSZAWA
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno,
100 x 70,3 cm;
sygn. l. d. oraz na odwrocie
STROKA Andrzej (ur. 1953)
akryl, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. p. d. oraz na odwrocie
STROKA Andrzej (ur. 1953)
Confessio V z cyklu Marylin Monroe
Rysunek, druk cyfrowy
73x99