LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)
Walka postu z karnawałem, 2017
olej, deska, 54 x 74 cm,
sygn. p.d. JALI 02-03/17 / No 129 oraz opisany na odwrocie: JACEK LIPOWCZAN - "JALI" | "BATTLE BETWEEN LENT AND CARNIVAL" | "WOJNA MIĘDZY POSTEM A KARNAWAŁEM" | 02-03/2017 | No 129
cena wywoławcza: Wykup abonament
Moulin Rouge - chwila wspomnień, 2017
olej na płycie, 73 x 53 cm
olej, deska, 50 x 65 cm kompozycja, 70 x 85 cm w oprawie
sygn. l.d.: JALI 06/13 No90
Britania z cyklu Madonny Europejskie, 2014 r.
olej/deska, 75,5 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'JALI 09/14 | No105'
opisany na odwrociu: 'JACEK LIPOWCZAN - "JALI" | Z CYKLU: "MADONNY EUROPEJSKIE - BRITANIA"…'
Electors-waiting for a Miracle, 2015 r.
olej na desce, 75 x 95 cm, sygn.
olej na desce, 65 x 50 cm
olej na desce
75 x 55 cm
rysunek, kredka na papierze, 51 x 82 cm, sygn.
Jak żyć, jak żyć panie premierze..., 2014
olej na desce, 65 x 50 cm
olej/deska, 75,5 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.:'JALI 09/14 | No105'
opisany na odwrociu: 'JACEK LIPOWCZAN - "JALI" | Z CYKLU: "MADONNY EUROPEJSKIE - BRITANIA"...'
- "Śląsk. Miesięcznik społeczno-kulturalny", nr 1 (230), rok XX, styczeń 2015, s. 50 (Il.)
olej na desce
50 x 65 cm
olej, płótno, 41 x 81 cm,
sygn. na dwóch częściach tryptyku p.d.: Jacek Lipowczan
rysunek- ołówek&kredka na papierze, 50 x 80 cm, sygn.
olej na desce
60 x 83 cm
olej na desce
136 x 99 cm
Olej, sklejka;
70,5 x 62,5 cm
Sygnowany l.d.: JALI 02/04
Olej, sklejka;
65,5 x 50 cm
Sygnowany l.d.: JALI 01/09
olej na desce
50 x 65