PALUSZKIEWICZ Julita (ur. 1981, Poznań)
akryl, olej, technika mieszana/płótno, 65 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' 'Emergencja', 2012 | 65 x 65 cm | olej, akryl, technika własna | mieszana | Julka Paluszkiewicz'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Basen 2009 | Julita Paluszkiewicz | 100 x 130 cm'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` `Emergencja`, 2012 | 65 x 65 cm | olej, akryl; technika własna | mieszana | Julka Paluszkiewicz`
Transplantacja I, z cyklu Numinosum
rysunek i malarstwo na papierze, 86 x 62 cm, 2014
technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Drzewo, 2010 | Julita Paluszkiewicz | 80 x 80 cm olej`
technika mieszana/płótno, 40 x 35 cm
na odwrociu opisany: `LOVE, 2010 | Julita Paluszkiewicz | 40 x 35 cm | olej i inne media`
dołączony katalog artystki
Technika mieszana, gwasz, ołówek, papier, 29,8 x 42,3 cm; sygn. l.d.
collage/papier, 30 x 41 cm (arkusz)
na odwrociu opisany: `Julita Paluszkiewicz 2006`
technika mieszana/płótno,
65 x 65 cm
na odwrociu opisany na blejtramie i na płótnie: `Julita Paluszkiewicz `New romantic` 2011 65 x 65 cm | olej na płótnie`
olej/płótno,
60 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie i na płótnie: `Julita Paluszkiewicz `Bracia` 2011 60 x 60, olej na płótnie`
Olej, akryl, płótno;
90x80 cm
Sygn.na odwrocie: Dziewczyna z królikiem, 2010/ Julita Paluszkiewicz/ 90x80 cm
Gatunek VIII Species VIII, 2010
drawing on paper, mixed media,
36,6x25,3cm
Maksymilian/ Prickly sweater, 2010
drawing and painting on paper, mixed media,
29,7x41,8cm
Olej, płótno;
70x70 cm
Sygn. Na odwrocie: Zanurzanie/ Julita Paluszkiewicz oraz na krośnie: JULITA PALUSZKIEWICZ ZANURZANIE 2010
Olej, akryl, płótno;
90 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: Dziewczynka z królikiem, 2010/ Julita Paluszkiewicz/ 90 x 80 cm
olej, płótno
120 x 80 cm
sygn. na odwrocie: JULITA PALUSZKIEWICZ 2009/ Pustynia
olej
100x100 cm
65x135cm
olej na płótnie
olej na płótnie
65x65cm
olej na płótnie
80x80cm
olej, płótno;
33 x 27 cm
sygn. na odwrocie: Julita Paluszkiewicz/ (4) BAJKI PÓŁNOCY 2009
Husky, z cyklu Bajki północy, 2009
olej, płótno; 33 x 27
sygn. na odwrocie: Julita Paluszkiewicz/ BAJKI PÓŁNOCY 2009
Eskimos, z cyklu Bajki północy, 2009
olej, płótno; 33 x 27
akryl, płótno,
100 x 125
sygn. na odwrocie, , na krośnie: autor: Julita Paluszkiewicz z cyklu: Boombleed, 2006, akryl na płótnie 100 x 125
akryl, płótno,
100 x 130
sygn. na odwrocie, na krośnie: autor: Julita Paluszkiewicz z cyklu: Boombleed, 2006, akryl na płótnie 100 x 130