FUSS Peter (pseud.) (ur. 1972)
technika własn, płótno, 5/30, 34 x 48 cm, sygn. na odwrocie: Fuss
cena wywoławcza: Wykup abonament
druk, papier, 15 x 21 cm, sygn.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2008 FUSS'
akryl, szablon/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `2008 | FUSS`
Pictures for rich and poor - tryptyk, ed. 5/10, 5/20 i 5/30, 2008 r.
collage/sklejka, wymiar każdej części z ramą: 42,5 x 41 cm
każda część opisana na odwrociu numerem edycji
sygnowany i datowany na odwrociu: `2008 FUSS`
akryl/płótno, 40 x 40 cm
na odwrociu opisany: `2008 FUSS`
wydruk/papier, 15 x 21 cm
sygnowany p.d.: `FUSS`
na odwrociu opisany: `FUSS | 0177 | FOR THE LAUGH OF GOD`
Obrazki dla biednych i bogatych, 6/30, 2008 r.
technika własna/sklejka, 34 x 32 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany:` 6/30 | FUSS | 2008`
akryl, szablon, płótno,
50 x 70 cm;
numerowana: 2/5
sygn. na odwrocie: FUSS / 2009
szablon, akryl, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie FUSS/ 2009 oraz opis autorski 2/5
szablon, akryl, płótno,
50 x 70 cm;
akryl, płótno,
40 x 40 cm,
Sygn. na odwrocie: FUSS 2011
offset, papier, 15 x 21.2 cm
sygn.p.d.: FUSS
na odwrocie p.d.:FUSS|0168|FOR THE LAUGH OF GOD