KOWALIK Marcin (ur. 1981, Zamość)
akryl, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Komplikacja w procesie, 2015 r.
akryl na płótnie, 30 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Marcin Kowalik | „KOMPLIKACJA W PROCESIE” | 2015 AKRYL’
akryl, płótno; 90 x 140 cm;
opis autorski na odwrocie: Marcin Kowalik / 2008 "PODZIEMNA / KOMNATA".
akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Marcin Kowalik | "DĄB"'
akryl, płótno, 123 x 138 cm,
sygn. na odwrocie: 'Marcin Kowalik "8B" | AKRYL 2019'
akryl, płótno; 130 x 200 cm;
akryl, płótno; 90 x 140 cm;
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Kowalik | 2011'
Przestrzeń podróży - kompilacja, 2012 r.
akryl/płótno, 130 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marcin Kowalik 2012 | "PRZESTRZEŃ PODRÓŻY - KOMPILACJA" | 130 x 200 AKRYL'
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: 'Marcin Kowalik | "JEŹDZIEC" | AKRYL 2013'
akryl na płótnie, 70 x 80 cm
opisany na odwrociu: ‘Marcin Kowalik 2011, "ODBICIE” AKRYL, 70 x 80
akryl, płótno, 130 x 130 cm
akryl, płótno, 80 x 130 cm
akryl na płótnie, 70 x 130 cm
Akryl, płótno, 110 x 160 cm
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Marcin Kowalik | „PRE-OBRAZ” 2012 | AKRYL 70 x 100 cm’
akryl, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: 'Marcin Kowalik | "OBRAZ BEZ ZNACZENIA IV" | 2014 AKRYL 130 X 130'
akryl, płótno; 70 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marcin Kowalik / "LOT IV" 2014 / AKRYL.
akryl, płótno; 90 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski: Marcin Kowalik 2009 / "SKARBIEC" AKRYL.
akryl na płótnie, 40 x 70 cm
Kościół w Szczebrzeszynie ll, 2015
akryl, płótno, 130 x 80 cm, sygn. na odwrocie: 'Marcin | Kowalik 2015 | „OBRAZ OJCA W | KUCHNI / KOŚCIÓŁ | W SZCZEBRZESZYNIE / SERPARACJA PRZESTRZENI " | AKRYL 80 X 130 cm'
akryl/płótno, 90 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marcin Kowalik | "FILTR II" 2014 | AKRYL 90 x 150 cm'
akryl na płótnie, 80 x 130 cm
akryl, płótno; 90 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marcin Kowalik / "FARBA" 2009.
Kopertówka Triflower #7, 2018 r.
akryl/tektura, płótno, 17 x 27 x 4 cm
sygnowany, datowany i opisany wzdłuż wewnętrznej krawędzi: 'Marcin Kowalik TRIFLOWER #7/2018'
akryl/płótno, 76 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marcin Kowalik | "MIĘTA I BAZYLIA" 2014 | AKRYL'
akryl/płótno, 65 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Kowalik 2007'
akryl, płótno; 85 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na płótnie: Marcin Kowalik 2008.
akryl/płótno, 130 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marcin Kowalik | "PSZCZELARZ" 2014 | 130 x 200 cm AKRYL'
- Adam Wsiołkowski, Marcin Kowalik, "66/33", katalog wystawy, Kraków, 2016, s. 28-29.
akryl, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2011
Obraz wystawiany: Wystawa 66/33, Galeria STALOWA, 6 września 2015 - 14 października 2015
akryl, płótno, 100 x 140 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
Marcin Kowalik / FILTR III / AKRYL, 100 x 140, 2015
obraz wystawiany: Wystawa 66/33, Galeria STALOWA, 6 września 2015 - 14 października 2015
olej/płótno, 90 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Marcin Kowalik 2006 r.`
akryl/płótno, 90 x 150 cm
akryl/płótno, 33 x 42 cm
olej, akryl, płótno; 50x50 cm
opisany na odwrocie: Marcin Kowalik "HERD TEST" #1 2012
olej, płótno,
90 x 130 cm
sygn. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007
estymacja 5 000 - 8 500 zł
akryl/płótno
40 x 40 cm
akryl, płótno
wym. 30x40 cm
olej/płótno,
50 x 100 cm,
sygn.
akryl/płótno
35 x 40 cm
Kolorowe pudełko na śniegu, 2010 r.
akryl/płótno,
70 x 80 cm
akryl/płótno,
60 x 110 cm
akryl, płótno;
80 x 120 cm
sygn. na odwrocie: Marcin Kowalik 2009/ Farba
olej/płótno
90 x 130 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Marcin Kowalik 2007`
olej/płótno,
110 x 140 cm,
sygn.
olej/płótno,
50 x 110 cm
sygn. i dat. opisany na odwrocie: `MARCIN KOWALIK 2006 / Z CYKLU "MAKIETY"`
olej/płótno, 90 x 150 cm, sygn.
olej, płótno, 90 x 140 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007